658,000 €
  • Sale, land lot, 1240m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Sale, land lot, 1240m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Sale, land lot, 1240m², Tivat, Crna Gora - image 3
658,000 € (531 €/m²)
1240 m²

Sale, land lot, 1240m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Property description

Na prodaju urbanizovan plac 1240m2, Tivat.
Sa placa se pruža lijep pogled na more.
Postoji mogućnost izgradnje dvije stambene zgrade MBGP 1150m2.

Real estate details

Ad ID
333559
Published
29.01.2025
Updated
22.03.2026
Property Type

Land lot

Area

1240m²

Agency

Dom Home

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 530.65 €

Down payment 131,600 €

Monthly installment
3,190 €

240 total installments

Loan amount
526,400 €
Down payment
131,600 €
Total interest
239,171 €
Total payment
765,571 €

Area

1240m²

Premium Stan in Porto Montenegro

Sale, one bedroom apartment, 42m², Porto Montenegro, Tivat

425,000 €

Porto Montenegro

1 room 1 bathroom 42
Sale, one bedroom apartment, 42m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Mrčevac

Sale, one bedroom apartment, 45m², Mrčevac, Tivat

185,500 €

Mrčevac

1 room 1 bathroom 45
Sale, one bedroom apartment, 45m², Mrčevac, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay

Sale, apartment, 37m², Luštica Bay, Tivat

289,000 €

Luštica Bay

1 bathroom 37
Sale, apartment, 37m², Luštica Bay, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay