154,920 €
  • Sale, land lot, 2582m², Zlatica, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 2582m², Zlatica, Podgorica - image 2
  • Sale, land lot, 2582m², Zlatica, Podgorica - image 3
  • Sale, land lot, 2582m², Zlatica, Podgorica - image 4
154,920 € (60 €/m²)
2582 m²

Sale, land lot, 2582m², Zlatica, Podgorica

Zlatica, Podgorica Crna Gora

Property description

Prodaje se izuzetno atraktivno zemljište površine 2582 m² u Podgorici, na prestižnoj lokaciji Zlatica, u mirnom dijelu poznatom kao Doljani.

Ovo prostrano imanje nudi izuzetan potencijal za različite namjene. Na placu se nalazi starija kuća koja je priključena na struju i gradski vodovod, što značajno olakšava planiranje i izgradnju novog objekta. Imanje je oplemenjeno autohtonim voćem poput loze, smokava, barskih šipkova i dunja, stvarajući pravi mediteranski ambijent.

Jedna od najvećih prednosti je spektakularan, otvoren pogled na Podgoricu i njenu živopisnu okolinu. Idealno je za izgradnju luksuzne porodične vile, etno sela ili investiciju u turističke svrhe, pružajući savršen spoj privatnosti, prirode i blizine gradskog centra.

Vlasništvo je 1/1, što garantuje sigurnu kupovinu. Cijena je 154.920 EUR i podložna je dogovoru. Postoji i mogućnost kompenzacije za dvosobni stan u Podgorici.

Ne propustite ovu jedinstvenu priliku za kupovinu imanja sa neograničenim potencijalom na jednoj od najtraženijih lokacija! Kontaktirajte nas za više informacija.

Real estate details

Ad ID
550091
Published
26.04.2026
Updated
26.04.2026
Property Type

Land lot

Area

2582m²

Land Type

Poljoprivredno

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 60.00 €

Down payment 30,984 €

Monthly installment
751 €

240 total installments

Loan amount
123,936 €
Down payment
30,984 €
Total interest
56,311 €
Total payment
180,247 €

Location

Map preview
MI

Milorad Ivanović

Similiar Properties

Premium Kuća in Zlatica

Sale, house, 92m², Zlatica, Podgorica

89,000 €

Zlatica

3 rooms 2 bathrooms 92
Sale, house, 92m², Zlatica, Podgorica
Zemljište in Zlatica

Sale, land lot, 597m², Zlatica, Podgorica

Request

Zlatica

597
Sale, land lot, 597m², Zlatica, Podgorica
Verified Kuća in Zlatica

Sale, house, 180m², Zlatica, Podgorica

470,000 €

Zlatica

1 bathroom 180
Sale, house, 180m², Zlatica, Podgorica
Kuća in Zlatica

Sale, house, 500m², Zlatica, Podgorica

350,000 €

Zlatica

10 rooms 10 bathrooms 500
Sale, house, 500m², Zlatica, Podgorica
Verified Zemljište in Zlatica

Sale, land lot, 655m², Zlatica, Podgorica

108,000 €

Zlatica

655
Sale, land lot, 655m², Zlatica, Podgorica
Verified Zemljište in Zlatica

Sale, land lot, 615m², Zlatica, Podgorica

89,000 €

Zlatica

615
Sale, land lot, 615m², Zlatica, Podgorica
Verified Kuća in Zlatica

Sale, house, 302m², Zlatica, Podgorica