108,000 €
  • Sale, land lot, 1303m², Donji Kokoti, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 1303m², Donji Kokoti, Podgorica - image 2
  • Sale, land lot, 1303m², Donji Kokoti, Podgorica - image 3
  • Sale, land lot, 1303m², Donji Kokoti, Podgorica - image 4
108,000 € (83 €/m²)
1303 m²

Sale, land lot, 1303m², Donji Kokoti, Podgorica

Donji Kokoti, Podgorica Crna Gora

Property description

Zemljište se nalazi na 7 minuta udaljenosti od centra grada. Na vrlo atraktivnoj lokaciji u Podgorici. 
Naselje Donji Kokoti vrlo je zahvalno za izgradnju poorodične kuće, kao i investicione objekte. 
U blizini su škola, vrtić, kao i privatni univerzitet.
Naselje je infrastrukturom dobro povezanom sa ostatkom grada, a novom zaobilaznicom preko mosta Luča i sa Zetom. 

Real estate details

Ad ID
543444
Published
08.04.2026
Updated
08.04.2026
Property Type

Land lot

Area

1303m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 82.89 €

Down payment 21,600 €

Monthly installment
524 €

240 total installments

Loan amount
86,400 €
Down payment
21,600 €
Total interest
39,256 €
Total payment
125,656 €

Area

1303m²

Premium Zemljište in Donji Kokoti

Sale, land lot, 851m², Donji Kokoti, Podgorica

42,000 €

Donji Kokoti

851
Sale, land lot, 851m², Donji Kokoti, Podgorica
Premium Kuća in Donji Kokoti

Sale, house, 259m², Donji Kokoti, Podgorica

590,000 €

Donji Kokoti

3 rooms 3 bathrooms 259
Sale, house, 259m², Donji Kokoti, Podgorica
Zemljište in Donji Kokoti

Sale, land lot, 850m², Donji Kokoti, Podgorica

52,000 €

Donji Kokoti

850
Sale, land lot, 850m², Donji Kokoti, Podgorica
Zemljište in Donji Kokoti

Sale, land lot, 3700m², Donji Kokoti, Podgorica