60,000 €
  • Sale, land lot, 500m², Donja Gorica, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 500m², Donja Gorica, Podgorica - image 2
  • Sale, land lot, 500m², Donja Gorica, Podgorica - image 3
  • Sale, land lot, 500m², Donja Gorica, Podgorica - image 4
  • Sale, land lot, 500m², Donja Gorica, Podgorica - image 5
60,000 € (120 €/m²)
500 m²

Sale, land lot, 500m², Donja Gorica, Podgorica

Donja Gorica, Podgorica Crna Gora

Property description

Plac se nalazi na lijepoj lokaciji u Donjoj Gorici, idealnoj za izgradnju porodične kuće. 
Po starom DUP-u na placevima je moguća izgradnja kuće površine 500 m2, što se očekuje i usvajanjem novog DUP-a. 
U blizini su i osnovna škola, dom zdravlja i vrtić. 
Donja Gorica je jedna od najtraženijih lokacija za izgradnju porodičnih kuća, imajući u vidu blizinu grada i dostupnost svih sadržaja. 

Real estate details

Ad ID
543365
Published
08.04.2026
Updated
08.04.2026
Property Type

Land lot

Area

500m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 120.00 €

Down payment 12,000 €

Monthly installment
291 €

240 total installments

Loan amount
48,000 €
Down payment
12,000 €
Total interest
21,809 €
Total payment
69,809 €

Area

500m²

Premium Zemljište in Donja Gorica

Sale, land lot, 1560m², Donja Gorica, Podgorica

Request

Donja Gorica

1560
Sale, land lot, 1560m², Donja Gorica, Podgorica
Kuća in Donja Gorica

Sale, house, 313m², Donja Gorica, Podgorica

650,000 €

Donja Gorica

5 rooms 2 bathrooms 313
Sale, house, 313m², Donja Gorica, Podgorica
Stan in Donja Gorica

Sale, one bedroom apartment, 46m², Donja Gorica, Podgorica

135,000 €

Donja Gorica

1 room 1 bathroom 46
Sale, one bedroom apartment, 46m², Donja Gorica, Podgorica