225,000 €
  • Sale, land lot, 1500m², Sadine, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 1500m², Sadine, Podgorica - image 2
  • Sale, land lot, 1500m², Sadine, Podgorica - image 3
225,000 € (150 €/m²)
1500 m²

Sale, land lot, 1500m², Sadine, Podgorica

Sadine, Podgorica Crna Gora

Property description

Plac se nalazi na mirnoj lokaciji, u zoni predviđenoj za razvoj. Trenutno se čeka da DUP prođe, nakon čega ide u proceduru prema Vladi.
O placu se već razgovara i postoji interes.

Ukupna vrijednost placa od 1.500 m² iznosi 225.000 €.
Postoji mogućnost parcelacije –
1.000 m² = 150.000 €.

Planirana cijena nakon regulacije iznosi 250 € po m².

Plac je zelena površina, velika i ravna livada, pogodna za razne namjene, kao i svako veće imanje. Idealno za investiciju ili buduću gradnju u mirnom okruženju.
Ulica dijeli Acton zgrade s desne strane.

Real estate details

Ad ID
540940
Published
02.04.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Land lot

Area

1500m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 150.00 €

Down payment 45,000 €

Monthly installment
1,091 €

240 total installments

Loan amount
180,000 €
Down payment
45,000 €
Total interest
81,784 €
Total payment
261,784 €

Agency (intermediary)

Golden Key

Registration number

1

Location

Podgorica

Sadine

Area

1500m²

Premium Zemljište in Sadine

Sale, land lot, 500m², Sadine, Podgorica

118,000 €

Sadine

500
Sale, land lot, 500m², Sadine, Podgorica
Premium Zemljište in Sadine

Sale, land lot, 839m², Sadine, Podgorica

142,630 €

Sadine

839
Sale, land lot, 839m², Sadine, Podgorica
Zemljište in Sadine

Sale, land lot, 1029m², Sadine, Podgorica

200,000 €

Sadine

1029
Sale, land lot, 1029m², Sadine, Podgorica
Zemljište in Sadine

Sale, land lot, 765m², Sadine, Podgorica

115,000 €

Sadine

765
Sale, land lot, 765m², Sadine, Podgorica