53,025 €
  • Sale, land lot, 707m², Donji Kokoti, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 707m², Donji Kokoti, Podgorica - image 2
53,025 € (75 €/m²)
707 m²

Sale, land lot, 707m², Donji Kokoti, Podgorica

Donji Kokoti, Podgorica Crna Gora

Property description

PRODAJA – Građevinsko zemljište (707m2), Podgorica, Donji Kokoti.

📍 Lokacija: Podgorica, Donji Kokoti

🏞 Površina i tip:
Na prodaju građevinsko zemljište površine 707m2, namijenjeno za stanovanje (SMG zona). Parcela je pogodna za izgradnju porodičnog objekta ili investicionog projekta, uz mogućnost prilagođavanja prema urbanističkim uslovima.

📐 Struktura i parametri:
– Površina: 707m2
– Minimalna parcela: 300m2
– Indeks zauzetosti: 0.3
– Indeks izgrađenosti: 0.6
– Dozvoljena spratnost: P + 1
– Mogućnost izgradnje podruma

Dodatno:
– Građevinsko zemljište
– Pogodno za porodičnu kuću ili duplex objekat
– Odlična investiciona prilika
– Mirno i perspektivno naselje

📍 Lokacija i okruženje:
Parcela se nalazi u naselju Donji Kokoti, koje karakteriše mirno okruženje i dobra povezanost sa Podgoricom, uz sve veći razvoj stambenih objekata.

Real estate details

Ad ID
539879
Published
30.03.2026
Property Type

Land lot

Area

707m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 75.00 €

Down payment 10,605 €

Monthly installment
257 €

240 total installments

Loan amount
42,420 €
Down payment
10,605 €
Total interest
19,274 €
Total payment
61,694 €

Area

707m²

Premium Zemljište in Donji Kokoti

Sale, land lot, 851m², Donji Kokoti, Podgorica

42,000 €

Donji Kokoti

851
Sale, land lot, 851m², Donji Kokoti, Podgorica
Premium Kuća in Donji Kokoti

Sale, house, 259m², Donji Kokoti, Podgorica

590,000 €

Donji Kokoti

3 rooms 3 bathrooms 259
Sale, house, 259m², Donji Kokoti, Podgorica
Zemljište in Donji Kokoti

Sale, land lot, 850m², Donji Kokoti, Podgorica

52,000 €

Donji Kokoti

850
Sale, land lot, 850m², Donji Kokoti, Podgorica
Zemljište in Donji Kokoti