130,000 €
  • Sale, land lot, 540m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 540m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Sale, land lot, 540m², Zabjelo, Podgorica - image 3
130,000 € (241 €/m²)
540 m²

Sale, land lot, 540m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Property description

Prodaje se plac površine 540 m² sa kućom 46m2 i velikim potencijalom za gradnju, na izuzetnoj lokaciji u naselju Zabjelo, u blizini Tarine garaže.

Stara kuća površine 46 m², koja posjeduje dozvolu za gradnju objekta spratnosti – prizemlje, dva sprata i potkrovlje, ukupne bruto površine do 385 m².

Plac je ravan, pravilnog oblika, kultivisan, sa zasadima voća, što dodatno doprinosi prijatnoj atmosferi i potencijalu za uređenje dvorišta. Pristup placu je odličan, a infrastruktura je kompletna – gradska voda, struja, kanalizacija, asfaltni prilaz.

Ova nekretnina je izuzetna prilika za porodicu koje želi parcelu u mirnom dijelu grada, sa mogućnošću da grade po sopstvenim željama.

Za više informacija i zakazivanje obilaska, slobodno me kontaktirajte:

Nemanja Krstović
Agent za nekretnine
+

Real estate details

Ad ID
536148
Published
20.03.2026
Updated
26.03.2026
Property Type

Land lot

Area

540m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 240.74 €

Down payment 26,000 €

Monthly installment
630 €

240 total installments

Loan amount
104,000 €
Down payment
26,000 €
Total interest
47,253 €
Total payment
151,253 €

Area

540m²

Premium Stan in Zabjelo

Sale, two bedroom apartment, 88m², Zabjelo, Podgorica

220,000 €

Zabjelo

2 rooms 2 bathrooms 88
Sale, two bedroom apartment, 88m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Sale, one bedroom apartment, 35m², Zabjelo, Podgorica

97,000 €

Zabjelo

1 room 1 bathroom 35
Sale, one bedroom apartment, 35m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Sale, two bedroom apartment, 64m², Zabjelo, Podgorica

170,000 €

Zabjelo

2 rooms 2 bathrooms 64
Sale, two bedroom apartment, 64m², Zabjelo, Podgorica