118,000 €
  • Sale, land lot, 500m², Sadine, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 500m², Sadine, Podgorica - image 2
  • Sale, land lot, 500m², Sadine, Podgorica - image 3
  • Sale, land lot, 500m², Sadine, Podgorica - image 4
118,000 € (236 €/m²)
500 m²

Sale, land lot, 500m², Sadine, Podgorica

Sadine, Podgorica Crna Gora

Property description

INVESTICIONO atraktivno zemljište ukupne površine 500m², smješteno u naselju Sadine, jednoj od najperspektivnijih zona u širem urbanom pojasu Podgorice. (Pozicija parcele bliža New City/Grada)

Lokacija i potencijal: Zemljište se nalazi u mirnom, ali strateški pozicioniranom dijelu grada, sa odličnim pristupom glavnim saobraćajnicama koje povezuju Sadine sa centrom Podgorice, kao i okolnim opštinama. U neposrednoj blizini nalaze se postojeća porodična naselja, osnovna infrastruktura i prirodno okruženje koje pruža mir i privatnost – elementi traženi u novim stambenim projektima.

Namjena i urbanistički status: Prostorno-urbanisticki-plan (PUP) glavnog grada Podgorice usvojen je dana 15.08.2025. Prema planovima lokalne uprave i dostupnim informacijama, očekuje se proširenje detaljnog urbanističkog plana (DUP) koji obuhvata i ovu parcelu. Zemljište je dobilo građevinsku namjenu, a sa tim i znatno povecanu vrijednost. Postoji realan potencijal, što ovo zemljište čini pogodnim za investitore koji planiraju unaprijed i traže lokaciju s dugoročnom vrijednošću.

Dodatne informacije: Vlasništvo je uredno, 1/1. Svi papiri su čisti, spremni za prenos. Pogodno za fizička i pravna lica, investitore i agencije koje žele da ulože u zemljište sa realnom perspektivom rasta vrijednosti.

Real estate details

Ad ID
533406
Published
13.03.2026
Updated
08.05.2026
Property Type

Land lot

Area