330,000 €
  • Sale, land lot, 3300m², Dajbabe, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 3300m², Dajbabe, Podgorica - image 2
  • Sale, land lot, 3300m², Dajbabe, Podgorica - image 3
  • Sale, land lot, 3300m², Dajbabe, Podgorica - image 4
  • Sale, land lot, 3300m², Dajbabe, Podgorica - image 5
330,000 € (100 €/m²)
3300 m²

Sale, land lot, 3300m², Dajbabe, Podgorica

Dajbabe, Podgorica Crna Gora

Property description

Prodaje se plac (pored puta) – površine 3300m2, u naselju Dajbabe, u Podgorici.

Na placu su ucrtana dva objekta.
Vlasnik još uvijek nema UTU (Uranističko-tehničke uslove).

Cijena po kvadratu: 100EUR
Plac se nalazi u blizini novog mosta ,,Luča” i ima pogled na isti.

Kvadrat nekretnine

Milena Tajić - agent za nekretnine

+38269054321

[email protected]
[email protected]

Real estate details

Ad ID
524180
Published
17.02.2026
Updated
07.05.2026
Property Type

Land lot

Area

3300m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 100.00 €

Down payment 66,000 €

Monthly installment
1,600 €

240 total installments

Loan amount
264,000 €
Down payment
66,000 €
Total interest
119,949 €
Total payment
383,949 €

Area

3300m²

Kuća in Dajbabe

Sale, house, 240m², Dajbabe, Podgorica

265,000 €

Dajbabe

4 rooms 3 bathrooms 240
Sale, house, 240m², Dajbabe, Podgorica
Zemljište in Dajbabe

Sale, land lot, 2400m², Dajbabe, Podgorica

192,000 €

Dajbabe

2400
Sale, land lot, 2400m², Dajbabe, Podgorica
Zemljište in Dajbabe

Sale, land lot, 2320m², Dajbabe, Podgorica

220,400 €

Dajbabe

2320
Sale, land lot, 2320m², Dajbabe, Podgorica
Zemljište in Dajbabe

Sale, land lot, 1229m², Dajbabe, Podgorica

153,625 €

Dajbabe

1229
Sale, land lot, 1229m², Dajbabe, Podgorica