540,000 €
  • Sale, land lot, 4200m², Ostalo, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 4200m², Ostalo, Podgorica - image 2
540,000 € (129 €/m²)
4200 m²

Sale, land lot, 4200m², Ostalo, Podgorica

Ostalo, Podgorica Crna Gora

Property description

Građevinska parcela, površine cca 4200 m2 u naselju Dajbabe.
Plac je urbanizovan i izuzetno pogodan za izgradnju poslovnih objekata i magacina,  cca 1300m2, sa obezbijeđenim pristupnim putem i infrastrukturom u blizini.
Lokacija omogućava lak transport i logistiku, uz dobru povezanost sa glavnim saobraćajnicama.

Real estate details

Ad ID
514484
Published
22.01.2026
Updated
23.02.2026
Property Type

Land lot

Area

4200m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 128.57 €

Down payment 108,000 €

Monthly installment
2,618 €

240 total installments

Loan amount
432,000 €
Down payment
108,000 €
Total interest
196,280 €
Total payment
628,280 €

Area

4200m²

Verified Premium Stan in Ostalo

Sale, two bedroom apartment, 105m², Ostalo, Podgorica

250,000 €

Ostalo

2 rooms 1 bathroom 105
Sale, two bedroom apartment, 105m², Ostalo, Podgorica
Verified Premium Stan in Ostalo

Sale, one bedroom apartment, 47m², Ostalo, Podgorica

112,000 €

Ostalo

1 room 1 bathroom 47
Sale, one bedroom apartment, 47m², Ostalo, Podgorica
Zemljište in Ostalo

Sale, land lot, 6348m², Ostalo, Podgorica

150,000 €

Ostalo

6348
Sale, land lot, 6348m², Ostalo, Podgorica
Ugostiteljski objekat in Ostalo