45,000 €
  • Sale, land lot, 500m², Tuzi, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 500m², Tuzi, Podgorica - image 2
  • Sale, land lot, 500m², Tuzi, Podgorica - image 3
  • Sale, land lot, 500m², Tuzi, Podgorica - image 4
  • Sale, land lot, 500m², Tuzi, Podgorica - image 5
  • Sale, land lot, 500m², Tuzi, Podgorica - image 6
  • Sale, land lot, 500m², Tuzi, Podgorica - image 7
45,000 € (90 €/m²)
500 m²

Sale, land lot, 500m², Tuzi, Podgorica

Tuzi, Podgorica Crna Gora

Property description

Prodaju se 4 parcele od po 500m2 u Šipčaniku, Tuzi. Lokacija je idealna za izgradnju kuće ili vile. Na samo 2 km udaljenosti od centra Tuzi, a 10km od centra Podgorice čini ove parcele jedinstvenom prilikom za one koji žele praviti kuću na pristupacnoj lokaciji.

Real estate details

Ad ID
512764
Published
16.01.2026
Updated
05.04.2026
Property Type

Land lot

Area

500m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 90.00 €

Down payment 9,000 €

Monthly installment
218 €

240 total installments

Loan amount
36,000 €
Down payment
9,000 €
Total interest
16,357 €
Total payment
52,357 €

Area

500m²

Premium Stan in Tuzi

Sale, one bedroom apartment, 57m², Tuzi, Podgorica

125,000 €

Tuzi

1 room 1 bathroom 57
Sale, one bedroom apartment, 57m², Tuzi, Podgorica
Premium Zemljište in Tuzi

Sale, land lot, 1000m², Tuzi, Podgorica

84,000 €

Tuzi

1000
Sale, land lot, 1000m², Tuzi, Podgorica
Verified Kuća in Tuzi

Sale, house, 360m², Tuzi, Podgorica

155,000 €

Tuzi

5+ rooms 0 360
Sale, house, 360m², Tuzi, Podgorica
Zemljište in Tuzi

Sale, land lot, 1000m², Tuzi, Podgorica

Request

Tuzi

1000
Sale, land lot, 1000m², Tuzi, Podgorica