Na prodaju urbanizovan plac u Rogamima!
Lokacija: Rogami
Površina: 2.449 m²
Plac je urbanizovan, posjeduje gotov projekat kuće od 250 m², za koji su sve komunalije već plaćene. Direktan pristup na put
Panoramski pogled
Bez tereta i opterećenja
Cijena: 250.000 €
ID: 639
Land lot
2449m²
Agency
Lumaro PropertiesPrice per m²: 102.08 €
Down payment 50,000 €
Area
2449m²
Structure
N/A
Property Type
Land lot
Own this property starting from
Fixed rate from: 4%