265,000 €
  • Sale, land lot, 5872m², Beri, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 5872m², Beri, Podgorica - image 2
  • Sale, land lot, 5872m², Beri, Podgorica - image 3
  • Sale, land lot, 5872m², Beri, Podgorica - image 4
  • Sale, land lot, 5872m², Beri, Podgorica - image 5
  • Sale, land lot, 5872m², Beri, Podgorica - image 6
  • Sale, land lot, 5872m², Beri, Podgorica - image 7
  • Sale, land lot, 5872m², Beri, Podgorica - image 8
265,000 € (45 €/m²)
5872 m²

Sale, land lot, 5872m², Beri, Podgorica

Beri, Podgorica Crna Gora

Property description

Prodaje se imanje u Berima.

Zemljište je površine 5.872m2. Na imanju se nalazi stara kamena kuća, površine 36m2.

Do imanja je asfaltni put. Na imanju je struja, gradski vodovod i bunar. Imanje je u ravnici i nije plavno.

Real estate details

Ad ID
489470
Published
07.11.2025
Updated
25.03.2026
Property Type

Land lot

Area

5872m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 45.13 €

Down payment 53,000 €

Monthly installment
1,285 €

240 total installments

Loan amount
212,000 €
Down payment
53,000 €
Total interest
96,323 €
Total payment
308,323 €

Area

5872m²

Premium Zemljište in Beri

Sale, land lot, 9803m², Beri, Podgorica

Request

Beri

9803
Sale, land lot, 9803m², Beri, Podgorica
Kuća in Beri

Sale, house, 112m², Beri, Podgorica

120,000 €

Beri

3 rooms 1 bathroom 112
Sale, house, 112m², Beri, Podgorica
Zemljište in Beri

Sale, land lot, 2350m², Beri, Podgorica

Request

Beri

2350
Sale, land lot, 2350m², Beri, Podgorica
Zemljište in Beri

Sale, land lot, 1520m², Beri, Podgorica

110,000 €

Beri

1520
Sale, land lot, 1520m², Beri, Podgorica
Kuća in Beri