Prodaje se kuća površine 112m² sa pomoćnim objektom od 54m² i garažom, smještena na placu od 1500m² u mjestu Beri, u blizini vinarije Vukićević.
Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe, ostave i kupatila, što je čini idealnom za porodični život.
Prostrano dvorište pruža dodatne mogućnosti za uređenje, odmor ili proširenje postojećih sadržaja.
Nekretnina se nalazi u mirnom i prijatnom okruženju, nadomak grada.
Cijena: 120.000€
House
112m²
3
1
1
Excellent condition
Furnished
In front of building
1500
Agency
Diem NekretninePrice per m²: 1071.43 €
Down payment 24,000 €
Do you qualify for this loan?
This property's price is 36.78% lower than the average price of a in Podgorica
Average price: 1694.74 €/m²
This property is 32.3% smaller then the average size of a in Podgorica
Average size: 165 m²
Area
112m²
Structure
3 Rooms
Property Type
House
Own this property starting from
Fixed rate from: 4%