382,000 €
  • Sale, land lot, 1400m², Zagorič, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 1400m², Zagorič, Podgorica - image 2
  • Sale, land lot, 1400m², Zagorič, Podgorica - image 3
  • Sale, land lot, 1400m², Zagorič, Podgorica - image 4
  • Sale, land lot, 1400m², Zagorič, Podgorica - image 5
  • Sale, land lot, 1400m², Zagorič, Podgorica - image 6
  • Sale, land lot, 1400m², Zagorič, Podgorica - image 7
  • Sale, land lot, 1400m², Zagorič, Podgorica - image 8
382,000 € (273 €/m²)
1400 m²

Sale, land lot, 1400m², Zagorič, Podgorica

Zagorič, Podgorica Crna Gora

Property description

Prodaje se plac površine 1400m2, koji čine dvije parcele, u podnožju brda Gorica u Zagoriču

Na jednoj parceli je dozvoljena gradnja P+P1+Pk, osnova objekta 144m2.

Na placu je sporovedena struja i voda.

Na drugoj parceli već postoji prizemna kuća starije gradnje, površine 125m2, na kojoj je moguće nadograditi jednog sprata.

Plac je u vlasništvu 1/1 bez tereta i opterećenja.

ID nekretnine: 1894

Nikola Boričić - agent za nekretnine

Kvadrat nekretnine

+382 67 888 882

[email protected]

Real estate details

Ad ID
470700
Published
18.09.2025
Updated
08.05.2026
Property Type

Land lot

Area

1400m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 272.86 €

Down payment 76,400 €

Monthly installment
1,852 €

240 total installments

Loan amount
305,600 €
Down payment
76,400 €
Total interest
138,850 €
Total payment
444,450 €

Area

1400m²

Premium Stan in Zagorič

Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

3 rooms 2 bathrooms 131
Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Sale, two bedroom apartment, 86m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

2 rooms 2 bathrooms 86
Sale, two bedroom apartment, 86m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Sale, one bedroom apartment, 58m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

1 room 1 bathroom 58
Sale, one bedroom apartment, 58m², Zagorič, Podgorica