650,000 €
  • Sale, land lot, 2300m², Stara Varoš, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 2300m², Stara Varoš, Podgorica - image 2
  • Sale, land lot, 2300m², Stara Varoš, Podgorica - image 3
650,000 € (283 €/m²)
2300 m²

Sale, land lot, 2300m², Stara Varoš, Podgorica

Stara Varoš, Podgorica Crna Gora

Property description

Urbanizovano građevinsko zemljište površine cca 2.300m2, na kojem je predvidjena izgradnja vise ili jednog poslovno-stambenog objekta ukupne bruto gradjevinske povrsine 2.000m2, spratnosti Su+P+2.
Zemljiste se nalazi u neposrednoj blizini samog centra grada u Staroj Varosi.

Real estate details

Ad ID
432553
Published
10.07.2025
Updated
23.02.2026
Property Type

Land lot

Area

2300m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 282.61 €

Down payment 130,000 €

Monthly installment
3,151 €

240 total installments

Loan amount
520,000 €
Down payment
130,000 €
Total interest
236,263 €
Total payment
756,263 €

Area

2300m²

Verified Premium Kuća in Stara Varoš

Sale, house, 62m², Stara Varoš, Podgorica

185,000 €

Stara Varoš

2 rooms 1 bathroom 62
Sale, house, 62m², Stara Varoš, Podgorica
Premium Kuća in Stara Varoš

Sale, house, 80m², Stara Varoš, Podgorica

130,000 €

Stara Varoš

4 rooms 0 80
Sale, house, 80m², Stara Varoš, Podgorica
Stan in Stara Varoš

Sale, two bedroom apartment, 74m², Stara Varoš, Podgorica

230,000 €

Stara Varoš

2 rooms 1 bathroom 74
Sale, two bedroom apartment, 74m², Stara Varoš, Podgorica
Stan in Stara Varoš