299,000 €
  • Sale, land lot, 9600m², Rogami, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 9600m², Rogami, Podgorica - image 2
  • Sale, land lot, 9600m², Rogami, Podgorica - image 3
  • Sale, land lot, 9600m², Rogami, Podgorica - image 4
  • Sale, land lot, 9600m², Rogami, Podgorica - image 5
299,000 € (31 €/m²)
9600 m²

Sale, land lot, 9600m², Rogami, Podgorica

Rogami, Podgorica Crna Gora

Property description

Ravan plac površine cca 9.600m2, Rogami. Nalazi se uz asfaltni magistralni put koji vodi za Pipere, na svega 10 minuta vožnje automobilom od centra Podgorice. U blizini su priključci za struju i vodu. Pogodan je za vinograd, poslovnu halu, ili izgradnju kuće na izdvojenom imanju.

Real estate details

Ad ID
432489
Published
10.07.2025
Updated
23.02.2026
Property Type

Land lot

Area

9600m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 31.15 €

Down payment 59,800 €

Monthly installment
1,450 €

240 total installments

Loan amount
239,200 €
Down payment
59,800 €
Total interest
108,681 €
Total payment
347,881 €

Area

9600m²

Zemljište in Rogami

Sale, land lot, 1972m², Rogami, Podgorica

177,500 €

Rogami

1972
Sale, land lot, 1972m², Rogami, Podgorica
Verified Zemljište in Rogami

Sale, land lot, 2000m², Rogami, Podgorica

160,000 €

Rogami

2000
Sale, land lot, 2000m², Rogami, Podgorica
Zemljište in Rogami

Sale, land lot, 2500m², Rogami, Podgorica

250,000 €

Rogami

2500
Sale, land lot, 2500m², Rogami, Podgorica
Zemljište in Rogami

Sale, land lot, 500m², Rogami, Podgorica

25,000 €

Rogami

500
Sale, land lot, 500m², Rogami, Podgorica