300,000 €
  • Sale, land lot, 2500m², Mareza, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 2500m², Mareza, Podgorica - image 2
  • Sale, land lot, 2500m², Mareza, Podgorica - image 3
300,000 € (120 €/m²)
2500 m²

Sale, land lot, 2500m², Mareza, Podgorica

Mareza, Podgorica Crna Gora

Property description

Ravan plac pravilnog oblika površine 2.500m2, na Marezi, nedaleko od imanja Knjaz. U blizini su rezidencija Američke ambasade, kao i kuće crnogorskih diplomata. Planirana je gradnja objekta P+2. Na placu je voćnjak, ima priključke za struju i vodu, a idealan je za izgradnju vile. Postoji mogućnost kupovine i susjednog placa, površine 2.810m2, uz doplatu.

Real estate details

Ad ID
432370
Published
10.07.2025
Updated
23.02.2026
Property Type

Land lot

Area

2500m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 120.00 €

Down payment 60,000 €

Monthly installment
1,454 €

240 total installments

Loan amount
240,000 €
Down payment
60,000 €
Total interest
109,045 €
Total payment
349,045 €

Area

2500m²

Verified Poslovni prostor in Mareza

Sale, office space, 2500m², Mareza, Podgorica

4,500.000 €

Mareza

2500
Sale, office space, 2500m², Mareza, Podgorica
Zemljište in Mareza

Sale, land lot, 1322m², Mareza, Podgorica

33,050 €

Mareza

1322
Sale, land lot, 1322m², Mareza, Podgorica
Verified Kuća in Mareza

Sale, house, 80m², Mareza, Podgorica

400,000 €

Mareza

1 room 0 80
Sale, house, 80m², Mareza, Podgorica
Zemljište in Mareza

Sale, land lot, 3602m², Mareza, Podgorica

468,260 €

Mareza

3602
Sale, land lot, 3602m², Mareza, Podgorica