123,680 €
  • Sale, land lot, 1546m², Beri, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 1546m², Beri, Podgorica - image 2
123,680 € (80 €/m²)
1546 m²

Sale, land lot, 1546m², Beri, Podgorica

Beri, Podgorica Crna Gora

Property description

Prodaje se plac površine 1546m2, u Berima, u opštini Podgorica.

Plac se nalazi daleko od saobraćajnih gužvi, ali ima brz pristup svim bitnim putevima, što čini ovu lokaciju izuzetno praktičnom za svakodnevni život.

Struja i voda su dovedeni na plac.

Real estate details

Ad ID
300431
Published
20.10.2024
Updated
01.05.2026
Property Type

Land lot

Area

1546m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 80.00 €

Down payment 24,736 €

Monthly installment
600 €

240 total installments

Loan amount
98,944 €
Down payment
24,736 €
Total interest
44,955 €
Total payment
143,899 €

Area

1546m²

Premium Zemljište in Beri

Sale, land lot, 9803m², Beri, Podgorica

Request

Beri

9803
Sale, land lot, 9803m², Beri, Podgorica
Kuća in Beri

Sale, house, 112m², Beri, Podgorica

120,000 €

Beri

3 rooms 1 bathroom 112
Sale, house, 112m², Beri, Podgorica
Zemljište in Beri

Sale, land lot, 2350m², Beri, Podgorica

Request

Beri

2350
Sale, land lot, 2350m², Beri, Podgorica
Zemljište in Beri

Sale, land lot, 1520m², Beri, Podgorica

110,000 €

Beri

1520
Sale, land lot, 1520m², Beri, Podgorica
Kuća in Beri

Sale, house, 66m², Beri, Podgorica