2,000.000 €
  • Sale, land lot, 438m², Dobrota, Kotor - image 1
  • Sale, land lot, 438m², Dobrota, Kotor - image 2
2,000.000 € (4,566 €/m²)
438 m²

Sale, land lot, 438m², Dobrota, Kotor

Dobrota, Kotor Crna Gora

Property description

Na prodaju plac površine 438 m² sa prostranom kućom od 180 m², smješten na prvoj liniji do mora u Dobroti.

Ova nekretnina predstavlja savršen spoj privatnosti, komfora i luksuza. Direktan izlaz na more i otvoren, neometan pogled čine je idealnim izborom za sve koji traže mir, ali i vrhunsku investiciju sa velikim potencijalom za turističko izdavanje ili luksuzno stanovanje.

Kuća je četvorosobne strukture, pažljivo projektovana kako bi pružila maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Veliki prozori omogućavaju obilje prirodne svjetlosti tokom cijelog dana, dok prostrane terase nude spektakularan pogled na more i nezaboravne zalaske sunca.

Raspored prostorija obezbjeđuje komforan boravak za veću porodicu ili goste, a sama pozicija kuće pruža osjećaj izolovanosti i mira, uprkos blizini svih važnih sadržaja.

Osnovne karakteristike:

  • Površina placa: 438 m²

  • Površina kuće: 180 m²

  • Struktura: četvorosobna kuća

  • Prva linija do mora sa direktnim pristupom

  • Panoramski pogled na more

  • Veliki potencijal za turistički najam ili luksuzno stanovanje

  • Atraktivna i rijetko dostupna lokacija

Cijena: 2.000.000 €

Luxury Property Montenegro

067 000 740

067 000 730

067 000 710

Real estate details

Ad ID
545741
Published
09.04.2026
Updated
07.05.2026
Property Type

Land lot

Area

438m²

Agency

Luxury

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4566.21 €

Down payment 400,000 €

Monthly installment
9,696 €

240 total installments

Loan amount
1,600.000 €
Down payment
400,000 €
Total interest
726,964 €
Total payment
2,326.964 €

Area

438m²

Premium Stan in Dobrota

Sale, one bedroom apartment, 51m², Dobrota, Kotor

193,800 €

Dobrota

1 room 1 bathroom 51
Sale, one bedroom apartment, 51m², Dobrota, Kotor
Premium Stan in Dobrota

Sale, one bedroom apartment, 74m², Dobrota, Kotor

303,000 €

Dobrota

1 room 1 bathroom 74
Sale, one bedroom apartment, 74m², Dobrota, Kotor
Premium Stan in Dobrota

Sale, two bedroom apartment, 85m², Dobrota, Kotor

389,000 €

Dobrota

2 rooms 1 bathroom 85
Sale, two bedroom apartment, 85m², Dobrota, Kotor