180,000 €
  • Sale, land lot, 6000m², Risan, Kotor - image 1
  • Sale, land lot, 6000m², Risan, Kotor - image 2
180,000 € (30 €/m²)
6000 m²

Sale, land lot, 6000m², Risan, Kotor

Risan, Kotor Crna Gora

Property description

Predstavljamo vam prostrano zemljište od 6000 m², smješteno u Donjim Krivosijama sa pristupnim putem. Idealno je za izgradnju etno sela ili za poljoprivrednu djelatnost. Sa svojom impresivnom površinom, ovo zemljište predstavlja izvrsnu investicionu priliku sa značajnim povratom. Prirodno okruženje čini ovu lokaciju savršenom za život, odmor ili poslovni poduhvat. Ključne Karakteristike: Površina: 6000 m², Lokacija: Krivosije Donje, Kotor (Boka Kotorska), Cijena: 180.000 EUR. Iskoristite potencijal za izgradnju, turizam, poljoprivredu ili kao dugoročnu investiciju.

Real estate details

Ad ID
541902
Published
06.04.2026
Property Type

Land lot

Area

6000m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 30.00 €

Down payment 36,000 €

Monthly installment
873 €

240 total installments

Loan amount
144,000 €
Down payment
36,000 €
Total interest
65,427 €
Total payment
209,427 €

Verified Premium Zemljište in Risan

Sale, land lot, 12941m², Risan, Kotor

5,500.000 €

Risan

12941
Sale, land lot, 12941m², Risan, Kotor
Premium Zemljište in Risan

Sale, land lot, 1100m², Risan, Kotor

170,000 €

Risan

1100
Sale, land lot, 1100m², Risan, Kotor
Premium Stan in Risan

Sale, one bedroom apartment, 59m², Risan, Kotor

236,880 €

Risan

1 room 1 bathroom 59
Sale, one bedroom apartment, 59m², Risan, Kotor
Premium Stan in Risan

Sale, one bedroom apartment, 48m², Risan, Kotor

191,568 €

Risan

1 room 1 bathroom 48
Sale, one bedroom apartment, 48m², Risan, Kotor
Premium Kuća in Risan

Sale, house, 112m², Risan, Kotor

1,000.000 €

Risan

5 rooms 0 112
Sale, house, 112m², Risan, Kotor
Premium Stan in Risan

Sale, three bedroom apartment, 130m², Risan, Kotor

257,000 €

Risan

3 rooms 0 130
Sale, three bedroom apartment, 130m², Risan, Kotor
Premium Stan in Risan