18,000 €
18,000 € (60 €/m²)
300 m²

Sale, land lot, 300m², Kotor, Crna Gora

Kotor, Crna Gora

Property description

Smješteno u mirnom selu Pelinovo, Radanovići, ovo zemljište od 300 m² pruža jedinstvenu priliku za one koji traže plac u jednom od najslikovitijih i najmirnijih područja Crne Gore. Udaljeno samo 800 metara od poznatog restorana Velji Mlini, zemljište je lako dostupno asfaltiranim putem. Njegova uzvišena pozicija pruža zadivljujući pogled na Jadransko more i slikovito Ostrvo cvijeća, čineći ga idealnim mjestom za stvaranje privatnog utočišta ili kao vrijednu investiciju.

Plac je trokutastog oblika, s 21 metrom uz cestu, i blago se spušta prema moru, nudeći savršenu lokaciju za budući razvoj. Iako zemljište još nije urbanizovano, njegova lokacija i prirodne karakteristike čine ga vrlo atraktivnim za one koji žele ulagati u mirno područje blizu crnogorske obale.

S čistim i neopterećenim vlasničkim listom, sa vlasništvom 1/1, kupci mogu biti sigurni da je imovina pravno sigurna. Bilo da planirate razvijati zemljište u budućnosti ili uživati u njegovoj netaknutoj prirodnoj ljepoti, ovaj plac nudi ogroman potencijal u perspektivnom području.

Kontaktirajte nas danas kako biste saznali više o ovoj izuzetnoj prilici i dogovorili posjet ovom izvanrednom dijelu crnogorskog raja.

Real estate details

Ad ID
344738
Published
25.02.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

Land lot

Area

300m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 60.00 €

Down payment 3,600 €

Monthly installment
87 €

240 total installments

Loan amount
14,400 €
Down payment
3,600 €
Total interest
6,543 €
Total payment
20,943 €

Area

300m²

Premium Kuća in Ljuta

Sale, house, 819m², Ljuta, Kotor

Request

Ljuta

4 rooms 7 bathrooms 819
Sale, house, 819m², Ljuta, Kotor
Premium Stan in Orahovac

Sale, two bedroom apartment, 55m², Orahovac, Kotor

470,000 €

Orahovac

2 rooms 2 bathrooms 55
Sale, two bedroom apartment, 55m², Orahovac, Kotor
Premium Stan in Prčanj

Sale, two bedroom apartment, 85m², Prčanj, Kotor

389,000 €

Prčanj

2 rooms 1 bathroom 85
Sale, two bedroom apartment, 85m², Prčanj, Kotor
Premium Stan in Stari Grad Kotor

Sale, two bedroom apartment, 163m², Stari Grad Kotor, Kotor