125,000 €
  • Sale, land lot, 1500m², Kotor, Crna Gora - image 1
  • Sale, land lot, 1500m², Kotor, Crna Gora - image 2
  • Sale, land lot, 1500m², Kotor, Crna Gora - image 3
  • Sale, land lot, 1500m², Kotor, Crna Gora - image 4
125,000 € (83 €/m²)
1500 m²

Sale, land lot, 1500m², Kotor, Crna Gora

Kotor, Crna Gora

Property description

Otkrijte jedinstvenu priliku s ovim prostranim placem smještenim u mirnom području Grblja, Radanovići, samo 700 metara od magistrale i iza stadiona FK Grbalj. Ova nekretnina se prostire na impresivnih 1.500 m², nudeći predivan pogled na more i aerodrom Tivat, što je čini idealnim izborom za one koji traže mirnu, a ipak dobro povezanu lokaciju za investiranje.

Iako zemljište još nije urbanizovano, njegova strateška lokacija i blizina osnovne infrastrukture pružaju značajan potencijal za razvoj. Električna energija i voda su dostupni u blizini, a do placa vodi direktan pristup putem, što osigurava pogodnost za buduće projekte. Pored ovog placa nalazi se još jedan na kojem je već izgrađena kuća, što dodatno potvrđuje potencijal lokacije za gradnju i ulaganje.

Vlasnički list je čist i upisan na 1/1, što pruža sigurnost potencijalnim kupcima. Bez obzira tražite li dugoročnu investiciju ili zamisljate budući projekat u jednom od najpoželjnijih područja Crne Gore, ovaj plac u Radanovićima predstavlja rijetku i obećavajuću priliku. Sa svojim zadivljujućim pogledom i izvrsnom dostupnošću, ovo zemljište je platno koje čeka da vaša vizija oživi.

Ne propustite priliku da posjedujete ovaj izuzetan komad nekretnine u Grblju. Kontaktirajte nas danas za više informacija ili da zakažete obilazak kako biste istražili mogućnosti koje ovo zemljište nudi.

Real estate details

Ad ID
344732
Published