146,400 €
  • Sale, land lot, 1830m², Mojdež, Herceg Novi - image 1
  • Sale, land lot, 1830m², Mojdež, Herceg Novi - image 2
  • Sale, land lot, 1830m², Mojdež, Herceg Novi - image 3
  • Sale, land lot, 1830m², Mojdež, Herceg Novi - image 4
146,400 € (80 €/m²)
1830 m²

Sale, land lot, 1830m², Mojdež, Herceg Novi

Mojdež, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Prodaje se slikovita parcela od 1830 m² na zelenoj i mirnoj lokaciji, okružena borovima i čempresima. Idealno mjesto za izgradnju kuće ili vile usred prirode, samo 10 minuta vožnje od mora.

specifikacije:
• pristupni put (novi betonski put);
• struja i voda su već priključeni;
• može se podijeliti na 2-3 odvojena dijela;
• uslovi urbanog razvoja (UT uslovi) za izgradnju.

Real estate details

Ad ID
449366
Published
21.07.2025
Updated
18.03.2026
Property Type

Land lot

Area

1830m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 80.00 €

Down payment 29,280 €

Monthly installment
710 €

240 total installments

Loan amount
117,120 €
Down payment
29,280 €
Total interest
53,214 €
Total payment
170,334 €

Area

1830m²

Kuća in Mojdež

Sale, house, 100m², Mojdež, Herceg Novi

265,000 €

Mojdež

4 rooms 2 bathrooms 100
Sale, house, 100m², Mojdež, Herceg Novi
Kuća in Mojdež

Sale, house, 101m², Mojdež, Herceg Novi

230,000 €

Mojdež

3 rooms 2 bathrooms 101
Sale, house, 101m², Mojdež, Herceg Novi
Kuća in Mojdež

Sale, house, 66m², Mojdež, Herceg Novi

60,000 €

Mojdež

1 bathroom 66
Sale, house, 66m², Mojdež, Herceg Novi
Zemljište in Mojdež

Sale, land lot, 980m², Mojdež, Herceg Novi

188,000 €

Mojdež

980
Sale, land lot, 980m², Mojdež, Herceg Novi