332,000 €
  • Sale, land lot, 1543m², Kumbor, Herceg Novi - image 1
  • Sale, land lot, 1543m², Kumbor, Herceg Novi - image 2
  • Sale, land lot, 1543m², Kumbor, Herceg Novi - image 3
  • Sale, land lot, 1543m², Kumbor, Herceg Novi - image 4
  • Sale, land lot, 1543m², Kumbor, Herceg Novi - image 5
332,000 € (215 €/m²)
1543 m²

Sale, land lot, 1543m², Kumbor, Herceg Novi

Kumbor, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Prodaja dvije urbanisticke parcele sa pogledom na more Kumbor. Ukupna povrsina zeljista 1.543 m2, sastoji se od dvije urbanisiticke parcele (977 m2 sa postojecim objektom 70 m2 + pomocni objekat 27 m2, za adaptaciju) + bunar za vodu, druga urbanisticka parcela 595 m2. Mogucnost kupovine samo jedne parcele.

Mogucnost gradnje objekta do 500 m2 na jednoj urbanistickoj parceli (P+P1). Udaljenost od mora oko 800 metara, Herceg Novog 4.5 km. Cijena: 332.000 eura

Real estate details

Ad ID
371010
Published
30.04.2025
Updated
24.04.2026
Property Type

Land lot

Area

1543m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 215.17 €

Down payment 66,400 €

Monthly installment
1,609 €

240 total installments

Loan amount
265,600 €
Down payment
66,400 €
Total interest
120,676 €
Total payment
386,276 €

Area

1543m²

Premium Stan in Kumbor

Sale, one bedroom apartment, 70m², Kumbor, Herceg Novi

179,000 €

Kumbor

1 room 1 bathroom 70
Sale, one bedroom apartment, 70m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Sale, one bedroom apartment, 43m², Kumbor, Herceg Novi

161,000 €

Kumbor

1 room 43
Sale, one bedroom apartment, 43m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Kuća in Kumbor

Sale, house, 180m², Kumbor, Herceg Novi

345,000 €

Kumbor

3 rooms 0 180
Sale, house, 180m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Sale, one bedroom apartment, 48m², Kumbor, Herceg Novi