95,000 €
95,000 € (315 €/m²)
302 m²

Sale, land lot, 302m², Herceg Novi, Crna Gora

Herceg Novi, Crna Gora

Property description

Smješteno u traženoj oblasti Igalo, Herceg Novi, ovo zemljište na prodaju pruža izvanrednu priliku za različite projekte razvoja. Parcela ima površinu od 301 m² i nalazi se uz glavnu cestu, što omogućava laku pristupnost. Ova premijum parcela ima struju i direktan pristup putu, pružajući solidnu osnovu za izgradnju ili ulaganje.

Zemljište je trenutno ponuđeno u veličini od 300 m², ili je cijena otvorena za pregovaranje u zavisnosti od ponude kupca. Posjeduje urbanističke uslove (UT) iz 2011. ili 2012. godine, međutim, preporučuje se da se potvrde trenutni urbanistički planovi i regulative u Herceg Novom, jer su oni mogli biti promijenjeni od tada.

Ova parcela prekrivena kamenom pruža svestran prostor za stambene, komercijalne ili mješovite projekte, što je čini odličnim izborom za graditelje, investitore ili bilo koga ko želi da uspostavi prisustvo u ovom rastućem regionu. Sa poželjnom lokacijom i dostupnom infrastrukturom, nekretnina nudi veliki potencijal za budući razvoj.

Ne propustite priliku da osigurate ovu vrijednu parcelu u jednom od najpopularnijih obalnih gradova Crne Gore. Kontaktirajte nas danas kako biste saznali više ili dogovorili obilazak.

Real estate details

Ad ID
344773
Published
25.02.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

Land lot

Area

302m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 314.57 €

Down payment 19,000 €

Monthly installment
461 €

240 total installments

Loan amount
76,000 €
Down payment
19,000 €
Total interest
34,531 €
Total payment
110,531 €

Area

302m²

Premium Stan in Portonovi

Sale, one bedroom apartment, 78m², Portonovi, Herceg Novi

875,000 €

Portonovi

1 room 1 bathroom 78
Sale, one bedroom apartment, 78m², Portonovi, Herceg Novi
Premium Kuća in Herceg Novi

Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora

490,000 €

Herceg Novi

3 rooms 3 bathrooms 189
Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora
Premium Kuća in Rose

Sale, house, 120m², Rose, Herceg Novi

1,300.000 €

Rose

4 rooms 1 bathroom 120
Sale, house, 120m², Rose, Herceg Novi
Premium Poslovni prostor in Igalo