70,000 €
  • Sale, land lot, 558m², Herceg Novi, Crna Gora - image 1
  • Sale, land lot, 558m², Herceg Novi, Crna Gora - image 2
  • Sale, land lot, 558m², Herceg Novi, Crna Gora - image 3
  • Sale, land lot, 558m², Herceg Novi, Crna Gora - image 4
  • Sale, land lot, 558m², Herceg Novi, Crna Gora - image 5
70,000 € (125 €/m²)
558 m²

Sale, land lot, 558m², Herceg Novi, Crna Gora

Herceg Novi, Crna Gora

Property description

Otkrijte izvanrednu investicionu priliku sa ovom urbanizovanom katastarskom parcelom 454/1 u oblasti Jošica, koja nudi ukupnu površinu od 558 kvadratnih metara. Sa izdatom građevinskom dozvolom, ova parcela omogućava izgradnju objekta do 250 kvadratnih metara bruto površine, koji može uključivati podrum i dva nadzemna sprata. Sjeverna granica parcele graniči s lokalnim putem, pružajući lak pristup za buduće projekte.

Jedna od istaknutih karakteristika ove nekretnine su zadivljujući pogledi na Kamenare, Lepetane, Tivat i luksuzni Porto Montenegro. Ova zapanjujuća scena stvara savršenu pozadinu za vaš budući projekat, bilo da zamišljate porodičnu kuću, odmaralište ili investicionu nekretninu. Sa istom vlasničkom strukturom kao i prethodne parcele, ova parcela predstavlja besprijekornu priliku za one koji žele da grade na atraktivnoj i brzo razvijajućoj lokaciji. Ne propustite priliku da obezbijedite ovu vrijednu zemlju u Jošici; kontaktirajte nas danas za više informacija i kako bismo dogovorili razgledanje.

Real estate details

Ad ID
344663
Published
25.02.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

Land lot

Area

558m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 125.45 €

Down payment 14,000 €

Monthly installment
339 €

240 total installments

Loan amount
56,000 €
Down payment
14,000 €
Total interest
25,444 €
Total payment
81,444 €

Area

558m²

Premium Stan in Portonovi

Sale, one bedroom apartment, 78m², Portonovi, Herceg Novi

875,000 €

Portonovi

1 room 1 bathroom 78
Sale, one bedroom apartment, 78m², Portonovi, Herceg Novi
Premium Kuća in Herceg Novi

Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora

490,000 €

Herceg Novi

3 rooms 3 bathrooms 189
Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora
Premium Kuća in Rose

Sale, house, 120m², Rose, Herceg Novi

1,300.000 €

Rose

4 rooms 1 bathroom 120
Sale, house, 120m², Rose, Herceg Novi
Premium Poslovni prostor in Igalo