55,000 €
  • Sale, land lot, 308m², Sutorina, Herceg Novi - image 1
  • Sale, land lot, 308m², Sutorina, Herceg Novi - image 2
  • Sale, land lot, 308m², Sutorina, Herceg Novi - image 3
  • Sale, land lot, 308m², Sutorina, Herceg Novi - image 4
  • Sale, land lot, 308m², Sutorina, Herceg Novi - image 5
55,000 € (179 €/m²)
308 m²

Sale, land lot, 308m², Sutorina, Herceg Novi

Sutorina, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Neurbanizovan plac Sutorina Herceg Novi. Povrsina placa iznosi 308m2. Na placu dovedena struja i voda, uradjen potporni zid. Udaljenost od mora 5km.

 Cijena: 55.000€

Real estate details

Ad ID
314161
Published
27.11.2024
Updated
24.04.2026
Property Type

Land lot

Area

308m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 178.57 €

Down payment 11,000 €

Monthly installment
267 €

240 total installments

Loan amount
44,000 €
Down payment
11,000 €
Total interest
19,992 €
Total payment
63,992 €

Area

308m²

Premium Zemljište in Sutorina

Sale, land lot, 1677m², Sutorina, Herceg Novi

167,000 €

Sutorina

1677
Sale, land lot, 1677m², Sutorina, Herceg Novi
Kuća in Sutorina

Sale, house, 100m², Sutorina, Herceg Novi

230,000 €

Sutorina

2 rooms 1 bathroom 100
Sale, house, 100m², Sutorina, Herceg Novi
Verified Zemljište in Sutorina

Sale, land lot, 1167m², Sutorina, Herceg Novi

175,035 €

Sutorina

1167
Sale, land lot, 1167m², Sutorina, Herceg Novi
Stan in Sutorina

Sale, one bedroom apartment, 46m², Sutorina, Herceg Novi