53,000 €
  • Sale, land lot, 1500m², Novo Selo, Danilovgrad - image 1
  • Sale, land lot, 1500m², Novo Selo, Danilovgrad - image 2
  • Sale, land lot, 1500m², Novo Selo, Danilovgrad - image 3
  • Sale, land lot, 1500m², Novo Selo, Danilovgrad - image 4
53,000 € (35 €/m²)
1500 m²

Sale, land lot, 1500m², Novo Selo, Danilovgrad

Novo Selo, Danilovgrad Crna Gora

Property description

Urbanistička parcela površine 1500 m², pogodna za poljoprivredno domaćinstvo, eko proizvodnju ili turizam.

Dozvoljeno:

* Poljoprivreda (biljna i stočarska proizvodnja)

* Porodično gazdinstvo (kuća + pomoćni objekti)

* Eko proizvodnja hrane

* Etno selo i turizam

* Manji agroindustrijski pogoni

* Struja, voda obezbijedjeni

* Plac je ravan

* 1/1

Uslovi gradnje:

* Spratnost: P+1

* Maksimalna površina stambenog objekta: 250 m²

* Indeks zauzetosti: 0,3

Udaljenosti:

* Od puta: minimum 10 m

* Od međe: minimum 5 m

Nije dozvoljena izgradnja objekata koji zagađuju okolinu.

Real estate details

Ad ID
549356
Published
23.04.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Land lot

Area

1500m²

Land Type

Građevinsko

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 35.33 €

Down payment 10,600 €

Monthly installment
257 €

240 total installments

Loan amount
42,400 €
Down payment
10,600 €
Total interest
19,265 €
Total payment
61,665 €

Agency (intermediary)

Golden Key

Registration number

1

Location

Danilovgrad

Novo Selo

Area

1500m²

Zemljište in Novo Selo

Sale, land lot, 3500m², Novo Selo, Danilovgrad

Request

Novo Selo

3500
Sale, land lot, 3500m², Novo Selo, Danilovgrad
Zemljište in Novo Selo

Sale, land lot, 2050m², Novo Selo, Danilovgrad

51,000 €

Novo Selo

2050
Sale, land lot, 2050m², Novo Selo, Danilovgrad
Zemljište in Novo Selo

Sale, land lot, 1700m², Novo Selo, Danilovgrad

34,000 €

Novo Selo

1700
Sale, land lot, 1700m², Novo Selo, Danilovgrad
Kuća in Novo Selo

Sale, house, 120m², Novo Selo, Danilovgrad

125,000 €

Novo Selo

4 rooms 1 bathroom 120