52,500 €
  • Sale, land lot, 1750m², Danilovgrad, Crna Gora - image 1
  • Sale, land lot, 1750m², Danilovgrad, Crna Gora - image 2
  • Sale, land lot, 1750m², Danilovgrad, Crna Gora - image 3
  • Sale, land lot, 1750m², Danilovgrad, Crna Gora - image 4
  • Sale, land lot, 1750m², Danilovgrad, Crna Gora - image 5
  • Sale, land lot, 1750m², Danilovgrad, Crna Gora - image 6
52,500 € (30 €/m²)
1750 m²

Sale, land lot, 1750m², Danilovgrad, Crna Gora

Danilovgrad, Crna Gora

Property description

Plac se nalazi na vrlo lijepoj lokaciji u Spužu.
Mjesto je naseljeno porodičnim kućama i do placa vodi asfaltni put.
Plac je parcelisan na dve parcele , sa mogućnošću kupovine cijelog placa ili jedne od parcela.
Parcela 1: 865 m2
Parcela 2: 885 m2
Na plac je već priključena voda, dok su struja, ulična rasvjeta i kablovska dostupni direktno na parceli.
Idealna lokacija za izgradnju porodične kuće – plac se nalazi uz glavnu ulicu, u mirnom i razvijenom dijelu.
Od centra Spuža odnosno od škole, vrtića, doma zdravlja i marketa, udaljen je 2 minuta vožnje. 
Od Podgorice je udaljen 15 minuta vožnje.  

 

 

Real estate details

Ad ID
543418
Published
08.04.2026
Updated
08.04.2026
Property Type

Land lot

Area

1750m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 30.00 €

Down payment 10,500 €

Monthly installment
255 €

240 total installments

Loan amount
42,000 €
Down payment
10,500 €
Total interest
19,083 €
Total payment
61,083 €

Area

1750m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

MASTER Real Estate

Similiar Properties

Verified Premium Zemljište in Danilovgrad

Sale, land lot, 1100m², Danilovgrad, Crna Gora

40,000 €

Danilovgrad

1100
Sale, land lot, 1100m², Danilovgrad, Crna Gora
Premium Kuća in Ćurilac

Sale, house, 128m², Ćurilac, Danilovgrad

300,000 €

Ćurilac

3 rooms 1 bathroom 128
Sale, house, 128m², Ćurilac, Danilovgrad
Premium Kuća in Kosić

Sale, house, 118m², Kosić, Danilovgrad

140,000 €

Kosić

3 rooms 1 bathroom 118
Sale, house, 118m², Kosić, Danilovgrad
Verified Premium Zemljište in Danilovgrad

Sale, land lot, 19450m², Danilovgrad, Crna Gora