240,000 €
  • Sale, land lot, 8000m², Jastreb, Danilovgrad - image 1
  • Sale, land lot, 8000m², Jastreb, Danilovgrad - image 2
240,000 € (30 €/m²)
8000 m²

Sale, land lot, 8000m², Jastreb, Danilovgrad

Jastreb, Danilovgrad Crna Gora

Property description

  • Površina: 8.000 m²

  • Katastarska namjena: livada (upisano u LN)

  • Trenutno stanje: posadjena loza na dijelu placa

  • Pristup: asfaltni put

  • Infrastruktura: voda i struja na placu

  • Lokacija: Bjelopavlići, Livada Loza

Cijena: 30 € / m²

Ukupna cijena: 8.000 × 30 € = 240.000 €

Real estate details

Ad ID
540021
Published
31.03.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Land lot

Area

8000m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 30.00 €

Down payment 48,000 €

Monthly installment
1,163 €

240 total installments

Loan amount
192,000 €
Down payment
48,000 €
Total interest
87,236 €
Total payment
279,236 €

Agency (intermediary)

Golden Key

Registration number

1

Location

Danilovgrad

Jastreb

Area

8000m²

Zemljište in Jastreb

Sale, land lot, 5554m², Jastreb, Danilovgrad

109,000 €

Jastreb

5554
Sale, land lot, 5554m², Jastreb, Danilovgrad
Zemljište in Jastreb

Sale, land lot, 5554m², Jastreb, Danilovgrad

94,418 €

Jastreb

5554
Sale, land lot, 5554m², Jastreb, Danilovgrad
Zemljište in Jastreb

Sale, land lot, 5554m², Jastreb, Danilovgrad

105,526 €

Jastreb

5554
Sale, land lot, 5554m², Jastreb, Danilovgrad
Verified Zemljište in Jastreb

Sale, land lot, 5554m², Jastreb, Danilovgrad

105,526 €

Jastreb

5554
Sale, land lot, 5554m², Jastreb, Danilovgrad