45,000 €
  • Sale, land lot, 2774m², Kosić, Danilovgrad - image 1
  • Sale, land lot, 2774m², Kosić, Danilovgrad - image 2
  • Sale, land lot, 2774m², Kosić, Danilovgrad - image 3
  • Sale, land lot, 2774m², Kosić, Danilovgrad - image 4
45,000 € (16 €/m²)
2774 m²

Sale, land lot, 2774m², Kosić, Danilovgrad

Kosić, Danilovgrad Crna Gora

Property description

Prodaje se plac, površine 2774m2 u mjestu Kosić u Danilovgradu.

Do placa se dolazi asfaltnim putem. 

Priključci za struju i vodu se nalaze na placu. 

U listu nepokretnosti nisu evidentirani tereti i ograničenja. 

Real estate details

Ad ID
445372
Published
10.07.2025
Property Type

Land lot

Area

2774m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 16.22 €

Down payment 9,000 €

Monthly installment
218 €

240 total installments

Loan amount
36,000 €
Down payment
9,000 €
Total interest
16,357 €
Total payment
52,357 €

Agency (intermediary)

Multitask nekretnine

Registration number

3286932

Location

Danilovgrad

Kosić

Area

2774m²

Premium Kuća in Kosić

Sale, house, 118m², Kosić, Danilovgrad

140,000 €

Kosić

3 rooms 1 bathroom 118
Sale, house, 118m², Kosić, Danilovgrad
Premium Kuća in Kosić

Sale, house, 90m², Kosić, Danilovgrad

87,000 €

Kosić

2 rooms 0 90
Sale, house, 90m², Kosić, Danilovgrad
Zemljište in Kosić

Sale, land lot, 1900m², Kosić, Danilovgrad

57,000 €

Kosić

1900
Sale, land lot, 1900m², Kosić, Danilovgrad
Zemljište in Kosić

Sale, land lot, 13300m², Kosić, Danilovgrad

173,000 €

Kosić

13300
Sale, land lot, 13300m², Kosić, Danilovgrad