79,620 €
79,620 € (400 €/m²)
199 m²

Sale, land lot, 199m², Jastreb, Danilovgrad

Jastreb, Danilovgrad Crna Gora

Property description

PRODAJEMO – Zemljište selo Jastreb, Danilovgrad
Površina zemljišta je 19.905m2, sastoji se od oko 11.000m2 šume i oko 9.000m2 livade.
Zemljište je udaljeno oko 1,3km od glavnog puta PG-DG, dok je pristup parcelama lokalnim putem.
Struja i voda udaljeni oko 300-400m.

Cijena: 4€/m², tj 79.620€

Za više informacija pozovite:
Iva +06*/****-***
www.remontenegro.me

Real estate details

Ad ID
444918
Published
10.07.2025
Updated
31.01.2026
Property Type

Land lot

Area

199m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 400.10 €

Down payment 15,924 €

Monthly installment
386 €

240 total installments

Loan amount
63,696 €
Down payment
15,924 €
Total interest
28,940 €
Total payment
92,636 €

Area

199m²

Zemljište in Jastreb

Sale, land lot, 5554m², Jastreb, Danilovgrad

109,000 €

Jastreb

5554
Sale, land lot, 5554m², Jastreb, Danilovgrad
Zemljište in Jastreb

Sale, land lot, 5554m², Jastreb, Danilovgrad

94,418 €

Jastreb

5554
Sale, land lot, 5554m², Jastreb, Danilovgrad
Zemljište in Jastreb

Sale, land lot, 5554m², Jastreb, Danilovgrad

105,526 €

Jastreb

5554
Sale, land lot, 5554m², Jastreb, Danilovgrad
Verified Zemljište in Jastreb

Sale, land lot, 5554m², Jastreb, Danilovgrad

105,526 €

Jastreb

5554
Sale, land lot, 5554m², Jastreb, Danilovgrad