50,000 €
  • Sale, land lot, 2494m², Danilovgrad, Crna Gora - image 1
  • Sale, land lot, 2494m², Danilovgrad, Crna Gora - image 2
  • Sale, land lot, 2494m², Danilovgrad, Crna Gora - image 3
50,000 € (20 €/m²)
2494 m²

Sale, land lot, 2494m², Danilovgrad, Crna Gora

Danilovgrad, Crna Gora

Property description

Iskusite vrhunsku nekretninsku priliku sa našim zemljištem na prodaju u Danilovgradu, koje obuhvata dvije parcele ukupne površine 2494m². Ova prostrana nekretnina se prodaje kao cjelina, pružajući dovoljno prostora za razne razvojne mogućnosti. Iako je posljednjih 100 metara do zemljišta trenutno makadam, uskoro će biti asfaltirano, što će poboljšati pristupačnost. Dodatno, struja i voda se nalaze u neposrednoj blizini, osiguravajući da su esencijalne usluge lako dostupne. Osigurajte ovaj vrijedan komad zemljišta u Danilovgradu i iskoristite njegov veliki potencijal za buduće projekte.

Real estate details

Ad ID
302076
Published
24.10.2024
Updated
03.05.2026
Property Type

Land lot

Area

2494m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 20.05 €

Down payment 10,000 €

Monthly installment
242 €

240 total installments

Loan amount
40,000 €
Down payment
10,000 €
Total interest
18,174 €
Total payment
58,174 €

Area

2494m²

Premium Kuća in Ćurilac

Sale, house, 128m², Ćurilac, Danilovgrad

300,000 €

Ćurilac

3 rooms 1 bathroom 128
Sale, house, 128m², Ćurilac, Danilovgrad
Premium Kuća in Kosić

Sale, house, 118m², Kosić, Danilovgrad

140,000 €

Kosić

3 rooms 1 bathroom 118
Sale, house, 118m², Kosić, Danilovgrad
Verified Premium Zemljište in Danilovgrad

Sale, land lot, 19450m², Danilovgrad, Crna Gora

140,000 €

Danilovgrad

19450
Sale, land lot, 19450m², Danilovgrad, Crna Gora
Premium Zemljište in Danilovgrad

Sale, land lot, 13391m², Danilovgrad, Crna Gora