53,000 €
  • Sale, land lot, 626m², Humci, Cetinje - image 1
  • Sale, land lot, 626m², Humci, Cetinje - image 2
53,000 € (85 €/m²)
626 m²

Sale, land lot, 626m², Humci, Cetinje

Humci, Cetinje Crna Gora

Property description

Plac je urbanizovan, ima vodu i struju. 
Nalazi se na nekoliko minuta udaljenosti od centra grada. 
Ima svoj izlaz na put i lijepog je oblika.
Cetinje se nalazi na idealnoj lokaciji na pola puta od glavnog grada Podgorice i primorja. 
Udaljenost do mora je svega 20 minuta vožnje. 

Real estate details

Ad ID
543406
Published
08.04.2026
Updated
08.04.2026
Property Type

Land lot

Area

626m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 84.66 €

Down payment 10,600 €

Monthly installment
257 €

240 total installments

Loan amount
42,400 €
Down payment
10,600 €
Total interest
19,265 €
Total payment
61,665 €

Area

626m²

Zemljište in Humci

Sale, land lot, 1392m², Humci, Cetinje

Request

Humci

1392
Sale, land lot, 1392m², Humci, Cetinje
Kuća in Humci

Sale, house, 220m², Humci, Cetinje

300,000 €

Humci

5 rooms 2 bathrooms 220
Sale, house, 220m², Humci, Cetinje
Kuća in Humci

Sale, house, 65m², Humci, Cetinje

Request

Humci

2 rooms 65
Sale, house, 65m², Humci, Cetinje
Premium Stan in Gruda

Sale, one bedroom apartment, 49m², Gruda, Cetinje

87,000 €

Gruda

1 room 1 bathroom 49
Sale, one bedroom apartment, 49m², Gruda, Cetinje