1,100.000 €
1,100.000 € (138 €/m²)
8000 m²

Sale, land lot, 8000m², Cetinje, Crna Gora

Cetinje, Crna Gora

Property description

Na prodaju je izuzetna nekretnina u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Crnoj Gori, koja se sastoji od 8,000 m² urbanizovanog građevinskog zemljišta i 65,000 m² šume. Ova rijetka prilika spaja investicioni potencijal, prirodnu ljepotu i idealnu infrastrukturu, što je čini savršenom za stambeni ili komercijalni razvoj.
Nekretnina ima direktan pristup asfaltiranom putu sa javnom rasvjetom i kanalizacijom, što se jasno vidi na fotografijama. Takođe, postoji mogućnost širenja korišćenja šumskog dijela za parking i prateće objekte, čime se dodatno povećava potencijal ovog zemljišta.
Prema odobrenim planovima, dozvoljena je gradnja višespratnih objekata (P+3+Pk) na različitim parcelama, nudeći značajne kapacitete za stambene komplekse, turističke projekte ili multifunkcionalne objekte.
Jedino ograničenje je da se zemljište prodaje u cjelini, što naglašava njegovu ekskluzivnost. S obzirom na veličinu i izvanrednu lokaciju, ovo je jedinstvena investiciona prilika na rastućem tržištu nekretnina Crne Gore.
Ovo zemljište na prodaju predstavlja Baza Properties, vaša pouzdana agencija za nekretnine u Crnoj Gori. Naš tim pruža potpunu podršku tokom procesa kupovine, od obilazaka i pregovora do pravne asistencije, osiguravajući siguran i transparentan proces.
Kontaktirajte Baza Properties još danas kako biste saznali više o ovoj jedinstvenoj nekretnini od 73,000 m² na prodaju i osigurali svoje mjesto u budućnosti crnogorskog tržišta nekretnina.

Real estate details

Ad ID
477743
Published
07.10.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

Land lot

Area

8000m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 137.50 €