155,000 €
155,000 € (155 €/m²)
1000 m²

Sale, land lot, 1000m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Prodaje se plac površine 1.000 m² iznad Top Hilla i Aqua parka u Budvi,
Na atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji koja pruža mir, privatnost i otvoren pogled, a istovremeno je dovoljno blizu grada i svih ključnih sadržaja.
Parcela je pravilnog oblika i pogodna za izgradnju stambenog ili turističkog objekta, što je čini odličnom prilikom kako za investitore, tako i za one koji žele da grade sopstveni objekat u mirnom okruženju sa potencijalom za visoku vrijednost u budućnosti. Lokacija je prepoznata po intenzivnom razvoju i potražnji, a položaj iznad grada dodatno doprinosi atraktivnosti placa.
Cijena iznosi 155 € po m²,

Real estate details

Ad ID
517580
Published
30.01.2026
Updated
26.03.2026
Property Type

Land lot

Area

1000m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 155.00 €

Down payment 31,000 €

Monthly installment
751 €

240 total installments

Loan amount
124,000 €
Down payment
31,000 €
Total interest
56,340 €
Total payment
180,340 €

Area

1000m²

Premium Kuća in Pržno

Sale, house, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 rooms 6 bathrooms 321
Sale, house, 321m², Pržno, Budva
Premium Zemljište in Skočiđevojka

Sale, land lot, 1030m², Skočiđevojka, Budva

620,000 €

Skočiđevojka

1030
Sale, land lot, 1030m², Skočiđevojka, Budva
Premium Stan in Bečići

Sale, one bedroom apartment, 58m², Bečići, Budva

435,000 €

Bečići

1 room 1 bathroom 58
Sale, one bedroom apartment, 58m², Bečići, Budva
Premium Stan in Bečići

Sale, two bedroom apartment, 79m², Bečići, Budva