250,000 €
  • Sale, land lot, 800m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, land lot, 800m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, land lot, 800m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, land lot, 800m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, land lot, 800m², Budva, Crna Gora - image 5
250,000 € (313 €/m²)
800 m²

Sale, land lot, 800m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Izuzetna prilika za ulaganje u jednoj od najpoželjnijih primorskih destinacija u Crnoj Gori – Petrovcu. Urbanizovani plac površine 800m², sa dozvolom za izgradnju stambeno-poslovnog objekta ukupne površine do 1400m².

Nalazi se na samo 450 metara od mora, sa prekrasnim pogledom na Jadransko more, idealno za izgradnju luksuznih apartmana, boutique hotela ili moderne vile sa poslovnim sadržajem. Lokacija obezbjeđuje odličnu povezanost, blizinu puta, prodavnica i centra Budve.

Bilo da tražite da kupite nekretninu u Petrovcu, ili istražujete luksuzne nekretnine na prodaju u Crnoj Gori, ova ponuda spaja potencijal i lokaciju.

Za više informacija ili zakazivanje obilaska, kontaktirajte Baza Properties – vašeg pouzdanog partnera za kupovinu zemljišta, kuća, stanova i luksuznih nekretnina u Crnoj Gori.

Real estate details

Ad ID
477678
Published
07.10.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

Land lot

Area

800m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 312.50 €

Down payment 50,000 €

Monthly installment
1,212 €

240 total installments

Loan amount
200,000 €
Down payment
50,000 €
Total interest
90,871 €
Total payment
290,871 €

Area

800m²

Premium Kuća in Pržno

Sale, house, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 rooms 6 bathrooms 321
Sale, house, 321m², Pržno, Budva
Premium Zemljište in Skočiđevojka

Sale, land lot, 1030m², Skočiđevojka, Budva

620,000 €

Skočiđevojka

1030
Sale, land lot, 1030m², Skočiđevojka, Budva
Premium Stan in Bečići

Sale, one bedroom apartment, 58m², Bečići, Budva

435,000 €

Bečići

1 room 1 bathroom 58
Sale, one bedroom apartment, 58m², Bečići, Budva
Premium Stan in Bečići

Sale, two bedroom apartment, 79m², Bečići, Budva