62,000 €
62,000 € (78 €/m²)
791 m²

Sale, land lot, 791m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Smješteno u predivnoj primorskoj regiji Budve, u blizini čuvene plaže Jaz, ovo prostrano zemljište predstavlja jedinstvenu investicionu priliku. Ukupna površina iznosi 791 m² i sastoji se od tri zasebne parcele veličine 355 m², 138 m² i 296 m². Iako zemljište nije građevinsko, njegova strateška lokacija u jednoj od najtraženijih oblasti Crne Gore nudi veliki potencijal za razne namjene.

Nekretnina ima direktan pristup putem, što omogućava laku dostupnost i dobru povezanost. Okružena netaknutom prirodom i prelijepim pejzažima Jadranske obale, ova lokacija je savršena za one koji žele osigurati svoj komad crnogorskog primorja. Bilo da se radi o dugoročnoj investiciji ili ličnoj upotrebi, ovo zemljište nudi izvrsnu priliku za kupovinu u blizini jedne od najatraktivnijih plaža u regionu. Kontaktirajte nas već danas za više informacija i dogovor o obilasku.

Real estate details

Ad ID
344641
Published
25.02.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

Land lot

Area

791m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 78.38 €

Down payment 12,400 €

Monthly installment
301 €

240 total installments

Loan amount
49,600 €
Down payment
12,400 €
Total interest
22,536 €
Total payment
72,136 €

Area

791m²

Premium Zemljište in Skočiđevojka

Sale, land lot, 1030m², Skočiđevojka, Budva

620,000 €

Skočiđevojka

1030
Sale, land lot, 1030m², Skočiđevojka, Budva
Premium Stan in Bečići

Sale, one bedroom apartment, 58m², Bečići, Budva

435,000 €

Bečići

1 room 1 bathroom 58
Sale, one bedroom apartment, 58m², Bečići, Budva
Premium Stan in Bečići

Sale, two bedroom apartment, 79m², Bečići, Budva

255,000 €

Bečići

2 rooms 1 bathroom 79
Sale, two bedroom apartment, 79m², Bečići, Budva
Premium Stan in Rozino