59,990 €
  • Sale, land lot, 6000m², Petnjik, Berane - image 1
  • Sale, land lot, 6000m², Petnjik, Berane - image 2
  • Sale, land lot, 6000m², Petnjik, Berane - image 3
  • Sale, land lot, 6000m², Petnjik, Berane - image 4
59,990 € (10 €/m²)
6000 m²

Sale, land lot, 6000m², Petnjik, Berane

Petnjik, Berane Crna Gora

Property description

Površina imanja iznosi oko 6.000 m². Lokacija se nalazi na planinskom području Bjelasice, u blizini Berana, i idealna je za razvoj etno sela ili planinskog turizma.
Prilazi imanju:
Iz pravca Berana (preko Crnog Vrha)
Iz pravca Lubnica i budućeg magistralnog puta Berane – Kolašin
Iz pravca Bijelog Polja (preko Zagrada)
Veći dio puta do imanja je asfaltiran, dok makadamski dio iznosi oko 5 km (posebno dobar prilaz iz pravca Lubnica).
Infrastruktura:
Struja: priključci u blizini
Voda: izvorska
Dodatne mogućnosti:
Moguća kompenzacija za manji stan u Podgorici, uz dogovor o eventualnoj doplati u zavisnosti od vrijednosti nekretnine.

Real estate details

Ad ID
540932
Published
02.04.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Land lot

Area

6000m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 10.00 €

Down payment 11,998 €

Monthly installment
291 €

240 total installments

Loan amount
47,992 €
Down payment
11,998 €
Total interest
21,805 €
Total payment
69,797 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Regulatory information

Agency (intermediary)

Golden Key

Registration number

1

Location

Berane

Petnjik

Area

6000m²

Zemljište in Petnjik

Sale, land lot, 1970m², Petnjik, Berane

Request

Petnjik

1970
Sale, land lot, 1970m², Petnjik, Berane
Zemljište in Petnjik

Sale, land lot, 500m², Petnjik, Berane

16,000 €

Petnjik

500
Sale, land lot, 500m², Petnjik, Berane
Zemljište in Petnjik

Sale, land lot, 2827m², Petnjik, Berane

Request

Petnjik

2827
Sale, land lot, 2827m², Petnjik, Berane
Premium Zemljište in Berane

Sale, land lot, 9900m², Berane, Crna Gora

70 €

Berane

9900
Sale, land lot, 9900m², Berane, Crna Gora