165,000 €
  • Sale, land lot, 1227m², Dobre Vode, Bar - image 1
  • Sale, land lot, 1227m², Dobre Vode, Bar - image 2
  • Sale, land lot, 1227m², Dobre Vode, Bar - image 3
  • Sale, land lot, 1227m², Dobre Vode, Bar - image 4
165,000 € (134 €/m²)
1227 m²

Sale, land lot, 1227m², Dobre Vode, Bar

Dobre Vode, Bar Crna Gora

Property description

Lokacija: Dobra Voda (opština Bar), oko 1,5 km od mora, sa odličnim pogledom na more.

Namjena: turističko stanovanje

Urbanističko-tehnički uslovi (UTU):

Maksimalna bruto građevinska površina (BGP): 1.840 m²

Maksimalna površina objekta u osnovi: 490 m²

Dozvoljena spratnost: podrum + prizemlje + 3 sprata

Dokumentacija: uredna i spremna za gradnju

 

Real estate details

Ad ID
543353
Published
08.04.2026
Updated
08.04.2026
Property Type

Land lot

Area

1227m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 134.47 €

Down payment 33,000 €

Monthly installment
800 €

240 total installments

Loan amount
132,000 €
Down payment
33,000 €
Total interest
59,975 €
Total payment
191,975 €

Area

1227m²

Premium Stan in Dobre Vode

Sale, two bedroom apartment, 83m², Dobre Vode, Bar

235,000 €

Dobre Vode

2 rooms 2 bathrooms 83
Sale, two bedroom apartment, 83m², Dobre Vode, Bar
Premium Stan in Dobre Vode

Sale, two bedroom apartment, 83m², Dobre Vode, Bar

235,000 €

Dobre Vode

2 rooms 2 bathrooms 83
Sale, two bedroom apartment, 83m², Dobre Vode, Bar
Premium Stan in Dobre Vode

Sale, studio apartment, 45m², Dobre Vode, Bar

Request

Dobre Vode

0 rooms 0 45
Sale, studio apartment, 45m², Dobre Vode, Bar