125,000 €
  • Sale, land lot, 424m², Hladna Uvala, Bar - image 1
  • Sale, land lot, 424m², Hladna Uvala, Bar - image 2
125,000 € (295 €/m²)
424 m²

Sale, land lot, 424m², Hladna Uvala, Bar

Hladna Uvala, Bar Crna Gora

Property description

PRODAJA / SALE

Prodaje se zemljište na odličnoj lokaciji na samo 200m od mora u naselju Hladna uvala sa prelijepim pogledom na more.

Površina parcele iznosi 424 m².

Plac se nalazi na izuzetnoj poziciji – 200m od mora, pogled na more i asfaltni put do plaže što ga čini idealnim za izgradnju porodične kuće, vile ili investicioni projekat.

Urbanizovan plac.

UT uslovi:

Mogućnost gradnje objekta P+2 sprata

112m² max površina pod objektom

451m² bruto građevinska površina

Hladna Uvala, grad Bar

Real estate details

Ad ID
539898
Published
31.03.2026
Updated
05.05.2026
Property Type

Land lot

Area

424m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 294.81 €

Down payment 25,000 €

Monthly installment
606 €

240 total installments

Loan amount
100,000 €
Down payment
25,000 €
Total interest
45,435 €
Total payment
145,435 €

Area

424m²

Stan in Hladna Uvala

Sale, one bedroom apartment, 90m², Hladna Uvala, Bar

149,000 €

Hladna Uvala

1 room 1 bathroom 90
Sale, one bedroom apartment, 90m², Hladna Uvala, Bar
Stan in Hladna Uvala

Sale, one bedroom apartment, 90m², Hladna Uvala, Bar

149,000 €

Hladna Uvala

1 room 1 bathroom 90
Sale, one bedroom apartment, 90m², Hladna Uvala, Bar
Zemljište in Hladna Uvala

Sale, land lot, 393m², Hladna Uvala, Bar

125,000 €

Hladna Uvala

393
Sale, land lot, 393m², Hladna Uvala, Bar