55,000 €
  • Sale, land lot, 537m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Sale, land lot, 537m², Bar, Crna Gora - image 2
55,000 € (102 €/m²)
537 m²

Sale, land lot, 537m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Property description

Izuzetna prilika za kupovinu nekretnine u Crnoj Gori – plac površine 537m² na prodaju nalazi se u Zaljevu, iznad glavnog puta, u mirnom okruženju sa lakim pristupom ključnim sadržajima.

Plac nije urbanizovan, ali se voda i struja nalaze u neposrednoj blizini, što omogućava laku buduću izgradnju. Udaljen je samo oko 600 metara pješačke udaljenosti od poznatog marketa Idea.

Zahvaljujući povišenoj poziciji, plac nudi prijatne poglede i optimalno sunčevo osvjetljenje – idealno za gradnju vikendice ili porodične kuće. Mirna i zelena okolina, uz blizinu infrastrukture, čini ovu lokaciju savršenom za one koji žele da kupe zemljište u Crnoj Gori blizu obale.

Za više informacija ili zakazivanje obilaska, kontaktirajte Baza Properties – vaš pouzdan partner za kupovinu zemlje, kuća, stanova i luksuznih nekretnina na prodaju u Crnoj Gori.

Real estate details

Ad ID
477675
Published
07.10.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

Land lot

Area

537m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 102.42 €

Down payment 11,000 €

Monthly installment
267 €

240 total installments

Loan amount
44,000 €
Down payment
11,000 €
Total interest
19,992 €
Total payment
63,992 €

Area

537m²

Premium Stan in Bjeliši

Sale, one bedroom apartment, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 room 1 bathroom 36
Sale, one bedroom apartment, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Ilino

Sale, one bedroom apartment, 47m², Ilino, Bar

112,800 €

Ilino

1 room 1 bathroom 47
Sale, one bedroom apartment, 47m², Ilino, Bar
Premium Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Bar

128,000 €

Centar

1 room 1 bathroom 46
Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Bar
Premium Stan in Topolica