180,000 €
  • Sale, land lot, 1500m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Sale, land lot, 1500m², Bar, Crna Gora - image 2
180,000 € (120 €/m²)
1500 m²

Sale, land lot, 1500m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Property description

Na prodaju plac površine oko 1500m² po cijeni od 120€ po m², smješten u Gornjim Marovićima. Vlasništvo 1/1, svi papiri uredni. Idealna lokacija za izgradnju, mirno okruženje i odlična investicija.

Ukoliko vas zanima neka od naših nekretnina, molimo vas da nam pošaljete link putem Viber ili WhatsApp aplikacije. Broj telefona je +382 69 280 144. Odgovorićemo vam u najkraćem mogućem roku.

j

Real estate details

Ad ID
341635
Published
17.02.2025
Updated
27.03.2026
Property Type

Land lot

Area

1500m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 120.00 €

Down payment 36,000 €

Monthly installment
873 €

240 total installments

Loan amount
144,000 €
Down payment
36,000 €
Total interest
65,427 €
Total payment
209,427 €

Area

1500m²

Premium Stan in Bjeliši

Sale, one bedroom apartment, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 room 1 bathroom 36
Sale, one bedroom apartment, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Ilino

Sale, one bedroom apartment, 47m², Ilino, Bar

112,800 €

Ilino

1 room 1 bathroom 47
Sale, one bedroom apartment, 47m², Ilino, Bar
Premium Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Bar

128,000 €

Centar

1 room 1 bathroom 46
Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Bar