165,000 €
  • Sale, land lot, 1550m², Zaljevo, Bar - image 1
  • Sale, land lot, 1550m², Zaljevo, Bar - image 2
  • Sale, land lot, 1550m², Zaljevo, Bar - image 3
  • Sale, land lot, 1550m², Zaljevo, Bar - image 4
  • Sale, land lot, 1550m², Zaljevo, Bar - image 5
165,000 € (106 €/m²)
1550 m²

Sale, land lot, 1550m², Zaljevo, Bar

Zaljevo, Bar Crna Gora

Property description

Na prodaju parcela od 1550m2, na kojoj se nalazi ruševina, a na zemljištu je ucrana kuća od 120m2. Voda i struja su već dovedeni do parcele, a asflatirani pristupni put vodi do samog ulaza, dok je poslednjih 20 metara betonirano. Parcela je ravna, sa blagim uzvišenjem koje omogućava predivan pogled. Lokacija je idealna za grdnju porodične kuće, pružajući mir i privatnost, a istovremeno i brz pristup svim potrebnim sadržajima.

Ukoliko vas zanima neka od naših nekretnina, molimo vas da nam pošaljete link putem Viber ili WhatsApp aplikacije. Broj telefona je +382 69 280 144. Odgovorićemo vam u najkraćem mogućem roku

J

Real estate details

Ad ID
326001
Published
10.01.2025
Updated
27.03.2026
Property Type

Land lot

Area

1550m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 106.45 €

Down payment 33,000 €

Monthly installment
800 €

240 total installments

Loan amount
132,000 €
Down payment
33,000 €
Total interest
59,975 €
Total payment
191,975 €

Area

1550m²

Premium Zemljište in Zaljevo

Sale, land lot, 600m², Zaljevo, Bar

67,400 €

Zaljevo

600
Sale, land lot, 600m², Zaljevo, Bar
Kuća in Zaljevo

Sale, house, 54m², Zaljevo, Bar

225,000 €

Zaljevo

1 room 1 bathroom 54
Sale, house, 54m², Zaljevo, Bar
Zemljište in Zaljevo

Sale, land lot, 550m², Zaljevo, Bar

35,750 €

Zaljevo

550
Sale, land lot, 550m², Zaljevo, Bar
Zemljište in Zaljevo

Sale, land lot, 4000m², Zaljevo, Bar

400,000 €

Zaljevo

4000
Sale, land lot, 4000m², Zaljevo, Bar
Kuća in Zaljevo

Sale, house, 390m², Zaljevo, Bar