112,000 €
  • Sale, land lot, 5600m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Sale, land lot, 5600m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Sale, land lot, 5600m², Bar, Crna Gora - image 3
112,000 € (20 €/m²)
5600 m²

Sale, land lot, 5600m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Property description

U mirnom selu Utjeha (Mozura), ovaj prostrani plac od 5600m² nudi jedinstvenu priliku za one koji traže ulaganje u mirnu, neuređenu oblast. Nalazi se samo 3 kilometra od mora i iznad vidikovca hotela u selu Kunje, ova nekretnina pruža savršen balans između privatnosti i blizine prelijepoj obali. Iako zemlja nije urbanizovana i nema direktan pristup vodi i struji, njena prirodna ljepota i izvrsna lokacija čine je idealnom za budući razvoj. Plac je lako dostupan putem koji vodi direktno do parcele, što omogućava jednostavan ulaz. Bilo da tražite da investirate u veliki komad zemlje za buduće projekte ili jednostavno želite da uživate u mirnom okruženju, ova nekretnina ima značajan potencijal u jednom od najmirnijih područja regiona. Iskoristite ovu priliku da postanete vlasnik zemlje u Utjehi, gdje možete ostvariti svoju viziju, na samo nekoliko minuta od Jadranskog mora.

Real estate details

Ad ID
302279
Published
24.10.2024
Updated
03.05.2026
Property Type

Land lot

Area

5600m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 20.00 €

Down payment 22,400 €

Monthly installment
543 €

240 total installments

Loan amount
89,600 €
Down payment
22,400 €
Total interest
40,710 €
Total payment
130,310 €

Area

5600m²

Premium Stan in Bjeliši

Sale, one bedroom apartment, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 room 1 bathroom 36
Sale, one bedroom apartment, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Ilino

Sale, one bedroom apartment, 47m², Ilino, Bar

112,800 €

Ilino

1 room 1 bathroom 47
Sale, one bedroom apartment, 47m², Ilino, Bar
Premium Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Bar

128,000 €

Centar

1 room 1 bathroom 46
Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Bar
Premium Stan in Topolica