997,000 €
  • Sale, house, 525m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Sale, house, 525m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Sale, house, 525m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Sale, house, 525m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Sale, house, 525m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Sale, house, 525m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Sale, house, 525m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Sale, house, 525m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Sale, house, 525m², Tivat, Crna Gora - image 9
997,000 € (1,899 €/m²)
525 m²
10 Room

Sale, house, 525m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Property description

Predstavljamo Vam veliku kuću na 4 sprata sa stanovima u mirnom delu Tivta. Kuća se nalazi na pješačkoj udaljenosti od centra grada. Postoji urbana infrastruktura: put, struja, vodovod. Oko 500 metara do mora.
Kuća je četverokatnice sa 2 ulaza.

Raspored 1 ulaza:
- 1. sprat - prostorija 46m2, moguća upotreba kao stan, poslovni prostor, garaža, teretana;
- 2., 3. i 4. sprat - troetažni stan površine 134 m2 (prvi nivo - kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, toalet; drugi nivo - dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo, terasa sa pogledom na more i planine treći nivo - dvije spavaće sobe koje nisu fizički odvojene, tako da ovaj prostor može biti dnevni boravak ili radni prostor, ima kupatilo i terasu sa pogledom na more;

Raspored 2 ulaza:
1. kat - stan 47m2 koji se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, hodnika, spavaće sobe, kupaonice;
2. kat - stan 70m2 koji se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, terase;
3 i 4 sprat - dvoetažni stan 218 m2, sa kuhinjom, trpezarijom, dva dnevna boravka, tri kupatila, četiri spavaće sobe, dve terase sa pogledom na more.

Svi stanovi imaju klimu i split sisteme klimatizacije. Namještaj i kućanski aparati.

Veliko ograđeno dvorište sa puno cvijeća, lijepa popločana terasa ispod stare masline stare preko 300 godina. Veliki parking. Kuća je kvalitetno urađena.

Lokacija: Tivat
Površina kuće: 525 m2