849,000 €
  • Sale, house, 300m², Radanovići, Kotor - image 1
  • Sale, house, 300m², Radanovići, Kotor - image 2
  • Sale, house, 300m², Radanovići, Kotor - image 3
  • Sale, house, 300m², Radanovići, Kotor - image 4
  • Sale, house, 300m², Radanovići, Kotor - image 5
  • Sale, house, 300m², Radanovići, Kotor - image 6
  • Sale, house, 300m², Radanovići, Kotor - image 7
849,000 € (2,830 €/m²)
300 m²
1 Bathroom

Sale, house, 300m², Radanovići, Kotor

Radanovići, Kotor Crna Gora

Property description

ID 979.

📍 Kotor · Kuća · 5 spavaćih soba · 849 000 €

📌 Lokacija: Radanovići

📐 Površina: 300 m²
🛏 Spavaće sobe: 5

Ova prostrana kuća u Radanovićima, Kotor, odlična je za veliku porodicu ili kao investiciona nekretnina. Zahvaljujući pogodnom rasporedu sa pet odvojenih apartmana, nudi fleksibilnost za život i izdavanje. Smještena u mirnom kraju, kuća ima uređeno dvorište sa bazenom i dobru saobraćajnu povezanost sa Budvom, Kotorom i Aerodromom Tivat. Ovo je povoljna ponuda za cjelogodišnje stanovanje sa mogućnošću stabilnog prihoda.

Real estate details

Ad ID
559833
Published
20.05.2026
Updated
20.05.2026
Property Type

House

Area

300m²

Rooms

0

Bathrooms

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2830.00 €

Down payment 169,800 €

Monthly installment
4,116 €

240 total installments

Loan amount
679,200 €
Down payment
169,800 €
Total interest
308,596 €
Total payment
987,796 €

Agency (intermediary)

SM investment by Sabina Mailova

Registration number

+38268200906

Location

Kotor

Radanovići

Area

300m²

Structure

N/A

Property Type

House

Similiar Properties

Premium Stan in Radanovići

Sale, two bedroom apartment, 75m², Radanovići, Kotor

179,500 €

Radanovići

2 rooms 2 bathrooms 75
Sale, two bedroom apartment, 75m², Radanovići, Kotor
Premium Stan in Radanovići

Sale, one bedroom apartment, 51m², Radanovići, Kotor

120,000 €

Radanovići

1 room 1 bathroom 51
Sale, one bedroom apartment, 51m², Radanovići, Kotor
Premium Stan in Radanovići

Sale, one bedroom apartment, 51m², Radanovići, Kotor

122,400 €

Radanovići

1 room 1 bathroom 51
Sale, one bedroom apartment, 51m², Radanovići, Kotor