468,000 €
  • Sale, house, 180m², Kumbor, Herceg Novi - image 1
  • Sale, house, 180m², Kumbor, Herceg Novi - image 2
  • Sale, house, 180m², Kumbor, Herceg Novi - image 3
  • Sale, house, 180m², Kumbor, Herceg Novi - image 4
  • Sale, house, 180m², Kumbor, Herceg Novi - image 5
  • Sale, house, 180m², Kumbor, Herceg Novi - image 6
  • Sale, house, 180m², Kumbor, Herceg Novi - image 7
  • Sale, house, 180m², Kumbor, Herceg Novi - image 8
  • Sale, house, 180m², Kumbor, Herceg Novi - image 9
  • Sale, house, 180m², Kumbor, Herceg Novi - image 10
468,000 € (2,600 €/m²)
180 m²
4 Room
3 Bathroom

Sale, house, 180m², Kumbor, Herceg Novi

Kumbor, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Prodaja trospratna kuca sa pogledom na more Kumbor, Herceg Novi.  Povrsina kuce 180 m2. Kuca se sastoji od suterena (80 m2) jednosoban stan sa dvorisnom terasom 60 m2, raspored prostorija: dnevni boravak i kuhinja, soba, kupatilo i dvorisna terasa. Prizemlja (80m2) dvosoban stan , raspored prostorija: 2 kuhinje ,2 kupatila, 3 spavace sobe, terasa. Potkrovlje 20 m2. Ploca 100 m2, korisne povrsine oko 50 m2. Udaljenost od mora oko 400 metara, Herceg Novog oko 4 km. Mogucnost prodaje po spratovima. Cijena: 468.000€

Real estate details

Ad ID
470848
Published
19.09.2025
Updated
05.05.2026
Property Type

House

Area

180m²

Rooms

4

Bathrooms

3

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2600.00 €

Down payment 93,600 €

Monthly installment
2,269 €

240 total installments

Loan amount
374,400 €
Down payment
93,600 €
Total interest
170,110 €
Total payment
544,510 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of four-bedroom houses - Herceg Novi

Kumbor
Herceg Novi

This property's price is 41.41% lower than the average price of a in Kumbor

Average price: 4437.87 €/m²

This property is 22.75% smaller then the average size of a in Kumbor

Average size: 233 m²

Area

180m²

Structure

4 Rooms

Property Type

House

Rivijera Nekretnine

Similiar Properties

Premium Kuća in Kumbor

Sale, house, 120m², Kumbor, Herceg Novi

1,250.000 €

Kumbor

2 rooms 2 bathrooms 120
Sale, house, 120m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Kuća in Kumbor

Sale, house, 181m², Kumbor, Herceg Novi

345,000 €

Kumbor