1,720.000 €
  • Sale, house, 702m², Kumbor, Herceg Novi - image 1
  • Sale, house, 702m², Kumbor, Herceg Novi - image 2
  • Sale, house, 702m², Kumbor, Herceg Novi - image 3
  • Sale, house, 702m², Kumbor, Herceg Novi - image 4
1,720.000 € (2,450 €/m²)
702 m²
3 Room

Sale, house, 702m², Kumbor, Herceg Novi

Kumbor, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Lokacija i koncept
Treći značajan projekat u Kumboru, Herceg Novi, razvijen od strane međunarodnog i domaćeg tima stručnjaka. Završetak radova planiran je za treći kvartal 2026.

Dizajn
Vile iz Arhimara sa jedinstvenim stilom „spajanja s prirodom“, zadržavajući mediteransku arhitekturu i visokokvalitetne završne obrade.

Ekskluzivnost
Pet jedinstvenih vila s mogućnošću personalizacije svog interijera. Svaka vila uključuje bazen, vrt, roštilj i podzemnu garažu.

Cijene vila
- Vila A: 638 m² – 1.720.000 € (panoramski pogled na more);
- Vila B: 702 m² - 1.720.000 € (velika površina parcele);
- Vila C: 556 m² – 1.700.000 € (ponuda: 1.615.000 €);
- Vila D: 769 m² — 2.000.000 € (najprostraniji raspored);
- Vila E: 618 m² - 1.890.000 € (visokokvalitetna završna obrada).

Luksuzni sadržaji
Dostupne su individualne usluge (briga kućnih ljubimaca, čišćenje, medicinska pomoć, itd.), kao i pristup plaži Porto Novi.

Investicione pogodnosti
- rastuće tržište nekretnina u Crnoj Gori;
- očekivano povećanje troškova za 10% tokom izgradnje i 5-7% godišnje nakon završetka;
- potencijal prihoda od najma — 8% od početne cijene.

Finansijska struktura
Uključuje PDV, godinu dana upravljanja imovinom i iznajmljivanje, kao i podršku u dobijanju boravišne dozvole i pokretanju posla.

Ekološka prihvatljivost
Vile su izgrađene od ekološki prihvatljivih materijala koji promoviraju održivi luksuz.

Sigurnost ulaganja
Obezbeđene su escrow usluge, pravna podrška, transparentna dokumentacija i temeljna verifikacija prava na zemljište.

Ovaj projekat ne nudi samo luksuzan smještaj, već je i strateška investicija za budućnost, s obzirom na rastuću atraktivnost regije.

Real estate details

Ad ID
407017
Published
19.06.2025
Updated
18.03.2026
Property Type

House

Area

702m²

Rooms

3

Bathrooms

N/A

Balconies

1

Year Built

2026

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2450.14 €

Down payment 344,000 €

Monthly installment
8,338 €

240 total installments